7. sezon „The Walking Dead” na FOX

Lucille – czy to brzmi jak wyrok? Już 24 października 2016 roku o godzinie 22:00 na FOX rozwiązanie jednej z największych serialowych tajemnic tej jesieni. Kto okaże się wybrankiem Negana i czy życie w nowej rzeczywistości będzie gorsze od śmierci? Względny spokój, który bohaterowie osiągnęli w poprzednim sezonie, szybko zmienił się w koszmar.

24 października na kanale FOX wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 7. serii „The Walking Dead”. Na kim zakończy się bezlitosna wyliczanka? Fani na całym świecie spekulują kto zginie z rąk Negana: czy będzie to Abraham (Michael Cudlitz), Maggie (Lauren Cohan), Rick (Andrew Lincoln), Sasha (Sonequa Martin-Green), Aaron (Ross Marquand), Carl (Chandler Riggs) czy może Eugene (Josh McDermitt).

Według komiksu Kirkmana w najnowszej serii zabraknie Glenna. Nie wiadomo jednak, czy serialowa adaptacja okaże się odwzorowaniem wizji rysownika.

Pewne jest, że w najbliższych odcinkach „The Walking Dead” częściej zobaczymy Negana, w tej roli Jeffrey Dean Morgan – znany z takich produkcji jak „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” czy „Strażnicy”. Jaki los zgotuje ocalałym bohater, który pojawił się w 6. serii? Z pewnością przewróci ich życie do góry nogami.

Pod koniec poprzedniej serii ekipa Ricka poczuła się względnie bezpiecznie. Nie trwało to jednak zbyt długo. W pierwszych odcinkach nowego sezonu widzowie zobaczą bohaterów w momencie, gdy zaczynają się załamywać, nie mogąc poradzić sobie z presją prześladowań Negana oraz wspomnieniami, które utrudniają powrót do normalności.

Kolejny bohater, który dołącza do serialowego grona, to Ezekiel. W tej roli telewidzowie zobaczą Khary’ego Paytona („Młodzi Tytani”, „Liga Młodych”). Samozwańczy król po raz pierwszy zostaje przedstawiony w wydarzeniach ze 108. zeszytu Kirkmana.

Jak zakończy się brutalna wyliczanka i jak będzie wyglądał świat, w którym reguły dyktuje Negan? Ene, due, rike, fake… Zdecyduje los. Rozwiązania największego cliffhangera tej jesieni już 24 października o godzinie 22:00 na kanale FOX – zaledwie 18 godzin po amerykańskiej premierze.

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *