Nowa wersja IPLI na Android

Cyfrowy Polsat wprowadza nowość dla użytkowników telewizji internetowej IPLA korzystających z systemu operacyjnego Android. W Google Play dostępna jest już nowa wersja aplikacji, dzięki której użytkownicy mogą pobierać wybrane materiały VOD, w tym seriale Telewizji Polsat, na tablety i smartfony i odtwarzać je bez dostępu do Internetu. W lipcu 2016 roku taką samą możliwość otrzymali użytkownicy korzystający z systemu operacyjnego iOS. Nowa funkcja wyróżnia IPLĘ na tle innych aplikacji VOD w Polsce.

Teraz także użytkownicy systemu operacyjnego Android mogą zapisywać wybrane filmy, seriale lub programy bezpośrednio na swoim urządzeniu. Funkcja pobierania wideo umożliwia odtworzenie materiałów na tablecie lub smartfonie, również w miejscach bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym zasięgiem, np. w samolocie, pociągu czy w lesie. Kolejnym plusem jest możliwość zaoszczędzenia pakietu danych. Nowość wyróżnia IPLĘ na tle innych aplikacji VOD w Polsce i na świecie.

Nowa wersja aplikacji IPLA na Android wprowadza ponadto dodatkowe funkcje:
– w większości seriali Telewizji Polsat dostępne są napisy. Materiały te oznaczone są ikonką przekreślonego ucha. Dzięki napisom na materiałach wideo bardzo duża biblioteka seriali dostępna jest dla osób z dysfunkcją słuchu. Napisy dostępne są także poprzez stronę WWW IPLI, w przeglądarce Internet Explorer oraz Firefox;
– możliwość przełączania kanałów TV podczas oglądania jednego z nich. Nareszcie nie trzeba będzie wychodzić z playera, aby przełączyć program lub sprawdzić bieżące propozycje innych kanałów TV;
– możliwość „odłożenia” materiału do listy Obejrzyj później. Użytkownik może w prosty sposób zaznaczyć materiał, do którego chciałby wrócić za jakiś czas.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *