8. sezon „Teorii wielkiego podrywu” w Comedy Central

Sheldon i jego przyjaciele powracają na antenę Comedy Central i to ze zdwojoną siłą. Już od 5 kwietnia 2015 roku w każdą niedzielę na fanów „Teorii wielkiego podrywu” czekać będą dwa premierowe odcinki 8. sezonu.

Co tym razem wydarzy się w życiu przyjaciół z Pasadeny? W pierwszym odcinku Sheldon wróci z samotnej wyprawy pociągami po Stanach Zjednoczonych i oczywiście nie uda mu się nie wpaść w tarapaty. Na ratunek, jak zwykle przybędą Leonard i Amy. Czy w trakcie swojej spontanicznej podróży, młody naukowiec znalazł odpowiedzi na nurtujące go pytania?

W nowych odcinkach zobaczymy zupełnie nową Penny i to nie tylko z uwagi na radykalną zmianę fryzury. Po wielu nieudanych próbach zaistnienia w świecie filmu, narzeczona Leonarda postanowi spróbować swoich sił jako przedstawicielka firmy farmaceutycznej. Jak odnajdzie się w nowej roli? Duże zmiany zajdą również w życiu Raja. Chłopak postanowi przedstawić przyjaciołom swoją dziewczynę Emily, jednak nie wszyscy członkowie paczki przypadną jej do gustu…

Kolejny sezon przeniesie wiele zabawnych sytuacji i niespodzianek. Poznamy słynną kuzynkę Howarda, z którą stracił dziewictwo, a jednym z odcinków gościnnie pojawi się Billy Bob Thornton.

„Teoria wielkiego podrywu”, VIII sezon

Premiera: niedziela, 5 kwietnia, godzina 20:00
Emisja: niedziela, godzina 20:00

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *