„ALFABET STRACHU” w TTV

W niedzielę 7 maja na antenie kanału TTV zadebiutuje kolejna nowość wiosennej ramówki – program „ALFABET STRACHU”. Ta produkcja to autorski program TTV, który nie boi się dotykać trudnych tematów i skrywanych emocji. Każdy odcinek to trzy różne ludzkie lęki, które zostaną pokazane w formie prowokacji, konfrontacji oraz rozmowy.

Sprawdź godziny emisji serii „ALFABET STRACHU” w PROGRAMIE TV

Nasza stacja nieustannie eksperymentuje i poszukuje autorskich rozwiązań. Nad formułą tego programu długo pracowaliśmy. Ten bardzo wymagający projekt zrealizował Rinke Rooyens z fantastycznym, zaangażowanym w sprawy społeczne zespołem. Wierzę, że tak mocny, program zaskoczy i wciągnie naszych widzów – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Prowadzący program Rafał Jarząbek, vloger znany z kanału „Z dobrym słowem” na YouTubie, poszuka odpowiedzi na pytanie kogo i czego tak naprawdę się boimy. Dzisiejsza rzeczywistość często jest obarczona niepewnością, ryzykiem i podszyta strachem. A każdy człowiek odczuwa mniejsze, codzienne strachy lub większe, życiowe lęki i nie zawsze potrafi sobie z nimi radzić.

W pierwszym odcinku zobaczymy, jaki może być finał pozornie niewinnych randek z poznanym w Internecie mężczyzną. Dokąd może zaprowadzić decyzja o odwiedzeniu go w domu. Przekonamy się, jakie tajemnice mają pary żyjące ze sobą w długotrwałych związkach. Czy boją się mówić całą prawdę mimo, że ich partnerzy doskonale znają ich sekrety? Dowiemy się, co czuje chora na raka matka dziewięcioletniej dziewczynki, która jest w ciąży. Który strach jest najsilniejszy: przed śmiertelnym zagrożeniem ciąży, osieroceniem dziecka, czy własną śmiercią?

Ponadto Widzowie przekonają się między innymi jak jeden podpis może zrujnować życie, jak wygląda lęk ojców o ich córki i czy strach przed HIV wynika z niewiedzy, czy z realnych zagrożeń?

Strach ma wiele oblicz, więc nie da się go skutecznie przedstawić jedną metodą. Ja sam przy produkcji „ALFABETU STRACHU” odkryłem strachy, o których dawno zapomniałem, albo nie zdawałem sobie z nich sprawy. Program skłania, by zadać sobie pytanie: „czy jest się czego bać?” – mówi Rafał Jarząbek.

Program jest autorskim formatem telewizji TTV.

„ALFABET STRACHU”

Premiera: niedziela, 7 maja, godzina 22:00
Powtórka: poniedziałek, godzina 21:15 i czwartek, godzina 23:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *