Argentyński serial „Moja nadzieja” w Czwórce

We wtorek, 23 lutego 2016 roku, Czwórka (TV4) zaprezentuje polską premierę zrealizowanego w ubiegłym roku argentyńskiego serialu pod tytułem „Moja nadzieja”. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00.

„Moja nadzieja” to komedia romantyczna o perypetiach Julii – młodej dziewczyny, która, uciekając przed niebezpiecznymi przestępcami, ukrywa się w zakonie w przebraniu nowicjuszki.

Julia przez całe życie mieszkała w małym miasteczku La Merced. Niedawno – po ciężkiej chorobie, spowodowanej pracą w zatruwającej środowisko fabryce – zmarła jej matka. Przed śmiercią kobieta zdążyła zdobyć dowody przeciwko pracodawcom i przekazać je córce. Julia postanowiła dochodzić sprawiedliwości i ukrócić praktyki firmy zagrażające zdrowiu i życiu ludzi, ale kiedy stała się świadkiem zamordowania swojego adwokata, musiała ratować się ucieczką.

Tak oto Julia trafia do Buenos Aires, gdzie u przyjaciółki swojej matki z dawnych czasów, przełożonej zgromadzenia Santa Rosa, znajdzie schronienie i wsparcie. Po drodze do stolicy Julia poznaje Tomasa, z którym los wkrótce ponownie ją zetknie…

W rolach głównych występują: popularna argentyńska aktorka i piosenkarka Lali Espósito oraz Mariano Martinez.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *