Audycja „Mnie się to podoba” w Polskim Radiu RDC

Polskie Radio RDC zaprasza na nowy autorski program Beaty Jewiarz. Audycji „Mnie się to podoba” będzie można słuchać od wtorku do czwartku po godzinie 9:30. Pierwsza emisja już we wtorek 20 października 2015 roku.

Ten program to miejsce, w którym nieśpiesznie będziemy szukać pozytywnych inspiracji, zjawisk, historii, zdarzeń. Będzie bliską, energetyczną rozmową przy drugiej kawie. Rodzajem „radiowego afrodyzjaka” na początek dnia – zapowiada Beata Jewiarz.

Każde wydanie półgodzinnego programu będzie poświęcone jednemu z trzech obszarów. We wtorki tematem przewodnim będą podróże. W środy prowadząca ze swoimi gośćmi – wśród których znajdą się eksperci magazynu „Charaktery” – porozmawia o psychologii, a w czwartki przedstawi autorski wybór godnych uwagi zdarzeń kulturalnych.

Beata Jewiarz jest dziennikarką, aktorką i animatorką kultury. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Z radiem związana od 2002 roku. W RDC w każdą niedzielę od godziny 7:00 do 10:00 prowadzi audycję „Niedzielny Poranek”. Poza pracą w radiu, współpracuje z teatrem i telewizją, tworzy projekty artystyczne, ekologiczne i społeczne. W maju br. jako lektor użyczyła głosu jednej z głównych bohaterek gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *