Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem ZET i TVP1

Miasto Gdańsk, Radio ZET i telewizyjna Jedynka zapraszają do Gdańska na świąteczny koncert gwiazd „Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem ZET i Telewizyjną Jedynką”, który odbędzie się 22 grudnia (wtorek) 2015 roku. Będzie go można wysłuchać 24 grudnia po godzinie 16:00 na antenie Radia ZET i zobaczyć 25 grudnia o godzinie 18:30 w TVP1 HD.

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia gdańszczanie spotkają się na wspólnym śpiewaniu kolęd. Tym razem koncert „Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem ZET i Telewizyjną Jedynką” odbędzie się 22 grudnia w Centrum św. Jana. Początek o godzinie 19:00. W świąteczną atmosferę wprowadzą gwiazdy polskiej muzyki: Ania Wyszkoni, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Sound’n’Grace, Grzegorz Hyży, Mateusz Ziółko, Basia Kurdej-Szatan oraz Rafał Szatan. Zaśpiewają najpiękniejsze kolędy. Koncert poprowadzą Ilona Ostrowska (TVP1) oraz Tomasz Florkiewicz (Radio ZET).

Obowiązują bezpłatne wejściówki.

Koncert „Cała Polska śpiewa kolędy” wspierają kampanie na antenach Radia ZET, telewizyjnej Jedynki, w Onecie oraz prasie (m.in. „Fakt” i „Super Express”).

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *