Comedy Central z konkursem z okazji 20. urodzin „Przyjaciół” (zdjęcie)

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień… odkąd wyemitowano pierwszy odcinek, kultowego już serialu „Przyjaciele”. Z tej okazji Comedy Central Polska ogłasza konkurs, który startuje już dziś, 8 września 2014 roku.

Takiego serialu nie da się zapomnieć. W szczególności w roku, kiedy to uwielbiani przez cały świat bohaterowie obchodzą swoje dwudzieste urodziny. Czego można życzyć Rachel, wielbicielce mody i kreatorce szalonych fryzur? Phoebe, zwariowanej piosenkarce i gitarzystce? Monice, zapalonej kucharce znanej z wykwintnych potraw? Nie zapominając o życzeniach dla Joey’a, aktora marzącego o wielkiej sławie. Chandlera, którego praca często była obiektem kpin znajomych, bo nikt nie potrafił wytłumaczyć, co tak naprawdę robi. No i w końcu Rossa, paleontologa i wykładowcy na Uniwersytecie Nowojorskim.

Z okazji tej wielkiej rocznicy Comedy Central organizuje konkurs. Wystarczy pomiędzy 8 a 21 września wysłać maila z życzeniami dla Przyjaciół na adres konkurs@comedycentral.pl. Może to być filmik, zdjęcie, wydzieranka, wiersz bądź rysunek. Forma dowolna, a warto trochę pogłówkować, bo do wygrania są trzy iPady Mini oraz zestawy „Przyjaciół” na DVD. Rozwiązanie konkursu już 22 września 2014 roku.

Przy okazji warto przypomnieć, że wielki urodzinowy maraton z „Przyjaciółmi” rusza na kanale Comedy Central już 22 września 2014 roku o godzinie 14:00.

comedycentralprzyjaciele20

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *