Comedy Central w lutym z premierowymi sezonami

Polska wersja kultowego serialu South Park, szaleństwa lat siedemdziesiątych z Ashtonem Kutcherem, wizyta na kozetce ekscentrycznego terapeuty Charliego Sheena, eksperymentalna nauka podrywu z kujonami oraz duża dawka ryzyka w wykonaniu Mariusza Kałamagi i Piotra Pindura – to właśnie wybuchowa mieszanka premier w Comedy Central.

„Jeden gniewny Charlie”
Tym razem Charlie Sheen wciela się w rolę ekscentrycznego psychologa Charliego Goodsona prowadzącego grupę dla osób nieumiejących poradzić sobie z gniewem. Jednak sam specjalista ma problemy z wybuchami złości. Nadzieją na uwolnienie się od tej przypadłości jest jego koleżanka po fachu Kate, z którą Charlie sypia. W serialu, oprócz wielkiego Charliego Sheena, można zobaczyć Selmę Blair oraz Shawnee Smith. W jednym z wywiadów Charlie przyznał, że serial także był dla niego terapią.
Premiera 2. sezonu: niedziela, 17 lutego, godzina 22:00

„Różowe lata siedemdziesiąte”
Ta szalona historia opowiada o losach grupy przyjaciół. Ich młodość przypada na lata siedemdziesiąte. Liderem grupy jest Eric, którego rodzice wychowują „twardą ręką”. Obok mieszka jego dziewczyna Donna. Oboje przyjaźnią się z Fezem – studentem z wymiany zagranicznej, który chłonie kulturę amerykanką jak gąbka. Do grupy należy również Steven – zwolennik teorii spiskowych, niezbyt mądra Jackie, grana przez Milę Kunis, oraz równie nieinteligentny Michael, w rolę którego genialnie wcielił się Ashton Kutcher. To właśnie na planie „Różowych lat siedemdziesiątych” ta gorąca para się poznała.
Premiera 3. sezonu: czwartek, 28 lutego, godzina 20:50

„Teoria Wielkiego Podrywu”
Czwórka znajomych – stereotypowych czytelników komiksów i fanów gier RPG, większość swojego czasu spędza tylko w swoim towarzystwie. Główny bohater opowieści, Leonard jest naukowcem, który nie radzi sobie z kobietami. Jego współlokator Sheldon, ma ambicję zdobyć nagrodę Nobla z fizyki. Jest zadufany w sobie, a innych uważa za ludzi niższej kategorii. Howard, natomiast, jest amantem z krwi i kości, nie przepuści żadnej okazji, by poderwać dziewczynę. Kolejnym przyjacielem jest Rajesh, który jest tak nieśmiały w stosunku do kobiet, że tylko alkohol pomaga mu się do nich odezwać. Życie przyjaciół zmienia się, gdy na przeciwko Leonarda wprowadza się Penny, dziewczyna, która zmienia facetów jak rękawiczki i marzy by zostać aktorką. Jej wdziękom ulega Leonard, z czego piękna sąsiadka nie zdaje sobie sprawy. Serial znany jest ze swoich zabawnych odniesień do współczesnej nauki i popkultury.
Premiera 6. sezonu: wtorek, 5 lutego, godzina 22:05

„South Park”
Kultowa i znana na całym świecie kreskówka dla dorosłych, w wersji z polskim dubbingiem! W jedną z ról wcieli się Bartosz Obuchowicz. Animowana seria przedstawia absurdalne losy mieszkańców stanu Kolorado, których przygody są komentarzem do aktualnych wydarzeń ze świata. Bohaterami są czterej ośmioletni chłopcy: Stan, Kyle, Cartman oraz Kenny, którzy nie przebierają w słowachi wiecznie pakują się w kłopoty. Poza częstymi odwiedzinami UFO, w South Parku dzieją się też inne, trudne do wyjaśnienia rzeczy. Produkcja ze względu na swoją popularność i kontrowersyjny charakter doczekała się już 16 sezonów.
Premiera 15. sezonu: piątek, 1 lutego, godzina 19:55

„Happy endings”
Serial przedstawia losy sześciu przyjaciół, którzy mieszkają w Chicago. Do pewnego czasu wszystko przypomina sielankowe życie zgranej paczki znajomych. Brad doskonale dogaduje się ze swoją żoną Jane, a Dave i Alex są równie dobrze rokującą parą, która ma zamiar związać się na całe życie. Wyznaczona data ślubu i starannie dobrane obrączki to dowody na szczere intencje zakochanych. Zaproszenia zostały przygotowane, a goście poinformowani. Wszystko idzie, jak z płatka – do czasu. W dniu zawarcia małżeństwa zaczynają się kłopoty. Narzeczona ucieka sprzed ołtarza!
Premiera 2. sezonu: poniedziałek, 11 lutego, godzina 21:40

„Nigdy nie rób tego w domu”
Pamiętasz czasy dzieciństwa? Pokusa łamania zakazów i chęć rozrabiania towarzyszyły nam na każdym kroku. Jeżeli zawsze marzyliście, aby trochę napsocić, to koniecznie obejrzyjcie najnowszy hit Comedy Central „Nigdy nie rób tego w domu!”. Program poprowadzą Mariusz Kałamaga i Paweł Pindur. Członkowie kabaretu Łowcy.B dadzą czadu, a nam poprawi się nastrój – czy kiedykolwiek widzieliście chodzącą pralkę? Czy chcieliście ogolić dywan? A może zastanawialiście się, czy mikrofalówka wybuchnie, gdy podgrzejemy w niej butelkę czerwonego wina? Skończmy wreszcie z domysłami – „co by było gdyby…”. Ten program to szansa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości!
Premiera: niedziela, 17 marca

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *