Dzień Dziecka w Polsat Box – nawet 10 kanałów z bajkami bez dodatkowych opłat przez cały miesiąc

Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box udostępnił bezpłatnie najlepsze kanały z rozrywką dla najmłodszych widzów. W ramach otwartego okna aż do 30 czerwca będzie można oglądać nawet 10 kanałów dla dzieci: Boomerang, Cartoon Network, CBeebies, Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Nick Jr., Nickelodeon, NickToons, TeenNick. Treści są również dostępne online w aplikacji Polsat Box Go.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

W Polsat Box Dzień Dziecka będzie trwał cały miesiąc. W tym czasie abonenci, którzy nie posiadają w swojej ofercie stacji dla najmłodszych: Boomerang (pozycja 511), Cartoon Network (pozycja 510), Cbeebies (pozycja 504), Da Vinci (pozycja 513), Disney Channel (pozycja 520), Disney Junior (pozycja 521), Nick Jr. (pozycja 501), Nickelodeon (pozycja 500), NickToons (pozycja 502), TeenNick (pozycja 503), otrzymają do nich dostęp w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat.

Wszystkie kanały można oglądać zarówno w domu za pośrednictwem dekodera, jak i w aplikacji Polsat Box Go na urządzeniach mobilnych. Pozwoli to na dostęp do ulubionych treści w dowolnym miejscu i czasie.

Zabawę z popularnymi bohaterami można kontynuować również po zakończeniu ulubionych programów. Polsat Box przygotował specjalny zestaw quizów, kolorowanek i zagadek, które można pobrać ze strony internetowej: https://sklep.polsatbox.pl/dziendziecka2022.

Bajki dla dzieci w języku ukraińskim

W Polsat Box i Polsat Box Go dostępny jest również kanał oferujący treści dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV. Prezentuje on programy znane z anten Nickelodeon i Nick Jr., m.in.: „Spongebob Kanciastoporty”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Psi Patrol” i „Blaze i Megamaszyny”.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV jest dostępny bez opłat do lipca br. w:
• Polsat Box na pozycji 509 – w telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej,
• Polsat Box Go w ramach bezpłatnego pakietu Polsat Box Go Ukraina, który łącznie zawiera 10 różnorodnych kanałów w języku ukraińskim.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *