Ekranizacje powieści Mary Higgins Clark w CBS Action

W październiku 2016 roku na CBS Action zapanuje niepodzielnie królowa suspensu, czyli Mary Higgins Clark – pisarka o imponującym dorobku artystycznym: ponad czterdzieści z jej książek znalazło się na liście bestsellerów. Każda z opowiedzianych przez nią historii trzyma w napięciu do samego końca i potrafi zaskoczyć czytelnika niespodziewanymi zwrotami akcji. Nic więc dziwnego, że stworzone przez Clark fabuły są tak chętnie – i z tak dobrym efektem – przenoszone na srebrny ekran. Na wieczory pełne niepokoju CBS Action zaprasza w środy i czwartki o godzinie 23:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Action

„Ku pamieci”
Zdarza się, że od morderstwa mijają lata, a osoby związane ze sprawą nadal nie mogą czuć się bezpiecznie. Tak dzieje się właśnie w tym thrillerze. Dopiero po 15 latach od zabójstwa Jenny Rand, nagle zaczynają ginąć osoby, które brały udział w procesie. Policjantka Lisa Monroe (która kiedyś przyjaźniła się z Jenny) postanawia rozwikłać tę zagadkę. Niestety, jak się okazuje, ona również jest na liście seryjnego mordercy…
Emisja: środa, 5 października, godzina 23:00

Czy my się nie znamy?
Film opowiada o seryjnym mordercy, którego historia rozciąga się na całe stulecie. Pacjent oddziału psychiatrycznego pod wpływem hipnozy przyznaje się do serii brutalnych morderstw. Twierdzi, że jest wcieleniem pewnego mężczyzny, który w XIX wieku został niesłusznie oskarżony o zabicie pięknej kobiety. Opowiada też, że kobieta ta także przeszła reinkarnację. Nazywa się Emily Winton i jest studentką prawa (w tej roli Nicollette Sheridan znana z „Gotowych na wszystko”). Prawdę może odkryć jedynie detektyw Jack Cobel. Musi on także uratować Emily przed zemstą z czasów poprzedniego wcielenia.
Emisja: czwartek, 6 października, godzina 23:00

„Jesteś tylko moja”
Kiedy kilka zamożnych kobiet zostaje zamordowanych w luksusowych hotelach, Susan, radiowa psycholog, i jej przyjaciel postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. By dowiedzieć się, kto jest winny, Susan zaryzykuje własnym życiem…
Emisja: środa, 12 października, godzina 23:00

„Zatańcz z mordercą”
Dwie przyjaciółki, Darcy i Erin, przyjeżdżają do Nowego Jorku, by robić karierę. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że właśnie tam zaczyna grasować tajemniczy morderca, który wybiera swoje ofiary przez ogłoszenia matrymonialne w gazetach. Jego kolejnym celem staje się Erin, która pomaga przy produkcji programu telewizyjnego, umawiając się na randki właśnie przez ogłoszenia. Kobieta zostaje odnaleziona martwa, zaś na jednej ze stóp ma but do tańca – znak pozostawiony przez „tanecznego mordercę”.
Emisja: czwartek, 13 października, godzina 23:00

„Wyścig z mordercą”
Film opowiada historię Lacey Farrel (w tej roli Emma Samms), wschodzącej gwiazdy dynamicznego rynku nieruchomości na Manhattanie. Lacey jest świadkiem morderstwa i słyszy ostatnie słowa umierającej kobiety. Ofiara jest przekonana, że napastnik szukał dziennika, który jej córka prowadziła aż do dnia śmierci. Lacey przekazuje dziennik policjantom, ale przedtem robi jego kopię dla siebie, co jak się później okazuje, sprowadza na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.
Emisja: środa, 19 października, godzina 23:00

„Sen o nożu”
Po zabójstwie popularnego profesora college’u, Allana Granta, o którego romansach od dawna krążyły plotki, podejrzenie pada na jego studentkę, Laurie Kinmount. Dziewczyna była w dzieciństwie ofiarą porwania i wciąż jest psychicznie rozchwiana. Czy znów została wykorzystana? A może to ona jest mściwym, bezlitosnym zabójcą?
Emisja: czwartek, 20 października, godzina 23:00

„Zanim się pożegnasz”
Nell MacDermott nie umie pogodzić się ze śmiercią męża, który zginął podczas wypadku na łodzi. Odwiedza medium, od którego dowiaduje się, że mężczyzna został zamordowany. By odnaleźć mordercę, kobieta musi znaleźć świadka tych wydarzeń, który albo pomoże jej rozwiązać zagadkę, albo… przyczyni się do jej śmierci.
Emisja: środa, 26 października, godzina 23:00

„Pusta kołyska”
Choć śmierć pacjentki w ciąży uznano za samobójstwo, prokurator Katie DeMaio prowadzi własne śledztwo. Dowody prowadzą do szpitala w miasteczku Westlake. Niestety wszyscy podejrzani wkrótce także zostają zamordowani. DeMaio sama trafia do szpitala w charakterze pacjentki, zaś zakochany w niej lekarz sądowy odkrywa dziwne i niebezpieczne praktyki, do jakich tam dochodzi. Pani prokurator z pewnością nie jest w tym szpitalu bezpieczna.
Emisja: czwartek, 27 października, godzina 23:00

Na „Kolekcję Mary Higgins Clark” CBS Action zaprasza od 5 października w środy i czwartki o godzinie 23:00.

Źródło: CBS Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *