Finał Puchar Konfederacji w TVP1/HD

Wielki finał Pucharu Konfederacji, mecz Brazylia – Hiszpania, już w niedzielę (30 czerwca). Transmisja w TVP1/HD od godziny 23:40. Mecz o 3. miejsce (Urugwaj – Włochy) o godzinie 17:40 w TVP2/HD.

To wymarzony skład finału! Aktualni mistrzowie Europy i świata zmierzą się z 5-krotnymi zwycięzcami Mundialu i gospodarzami najbliższego turnieju. Kibice na taki finał liczyli już 4 lata wcześniej, ale Hiszpanie niespodziewanie przegrali wtedy w półfinale z USA (triumfowała Brazylia). Teraz wielkie gwiazdy – Xavi, Iniesta, Casillas, Neymar, Fred i Hulk gwarantują wielkie emocje! Kilka godzin wcześniej natomiast czeka nas nie mniej interesujące starcie o 3. miejsce, w którym Urugwaj zagra z Włochami.

Mecz o 3. miejsce komentował będzie Tomasz Jasina, studio poprowadzi Maciej Iwański a jego gośćmi będą: Andrzej Juskowiak i Stefan Szczepek. Finał skomentuje Dariusz Szpakowski wspólnie z Andrzejem Juskowiakiem. Gospodarzem studia będzie Jacek Kurowski a wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się: Jerzy Engel i Marcin Żewłakow.

Plan transmisji:

Niedziela (30 czerwca)
O 3. miejsce: Urugwaj – Włochy, godzina 17:40, TVP2/HD
Finał Brazylia – Hiszpania, godzina 23:40, TVP1/HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *