Grudzień i Święta w Comedy Central

W grudniu na kanale Comedy Central Polska kontynuacje ulubionych seriali. Fani Charliego Sheena poznają dalsze losy bohatera w najnowszym, piątym sezonie „Jednego gniewnego Charliego”. Na widzów czekać będą kolejne odcinki osiemnastego sezonu kultowej animacji „South Park”. 21 grudnia pożegnamy „Przyjaciół” maratonem finalnego, dziesiątego sezonu tego serialu. A z okazji Bożego Narodzenia Comedy Central przygotowało specjalny, trzydniowy maraton świątecznych odcinków z ulubionymi bohaterami.

Świąteczne specjały
Za oknem zrobiło się już biało? Nucisz pod nosem piosenkę Last Christmas? A może w drodze do pracy spotykasz Świętego Mikołaja? Jeśli tak, to znak, że święta zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Comedy Central przygotowało prawdziwą niespodziankę. Dowiemy się jak „Przyjaciele” spędzają Boże Narodzenie. Wraz z Leonardem i Sheldonem z „Teorii wielkiego podrywu” wybierzemy się na świąteczne zakupy. Ted Mosby i jego paczka przyjaciół z „Jak poznałem waszą matkę” pomogą nam udekorować choinkę. Fani Charliego Sheena zobaczą bożonarodzeniowy odcinek serialu „Dwóch i pół” z uwielbianymi przez widzów bohaterami – Charliem, Alanem i Jake’iem. Przeniesiemy się w czasie do „Różowych lat siedemdziesiątych” by wraz z nietuzinkową rodziną Formanów i szaloną paczką przyjaciół Eric’a zasiąść do wigilijnego stołu.
Emisja maratonu: środa, czwartek i piątek, 24, 25 i 26 grudnia, od godziny 14:50
Powtórka maratonu: środa, 31 grudnia, od godziny 14:00

„Jeden gniewny Charlie”, V sezon
Jeden gniewny Charlie to serial którego nie trzeba przedstawiać. Swoją popularność i sympatię wśród widzów uzyskał nie tylko przez solidną dawkę ostrych i trafnych żartów, lecz przede wszystkim dzięki odtwórcy roli głównej – Charliego Sheen’a. Gwiazdor wciela się w rolę psychologa, którego zadaniem jest pomagać ludziom walczyć z własnym gniewem i napadami agresji. Ciekawostką może być fakt, że aktor sam nie należy do najgrzeczniejszych postaci showbiznesu. Piąty sezon serialu to kontynuacja grupowej terapii, której uczestnicy nadal nie mogą poradzić sobie ze swoim gniewem. Dziwnym zbiegiem okoliczności, przeciwieństwa losu, w dość nietypowej formie zawsze stają im na drodze. Jak potoczą się dalsze losy filmowej gwiazdy oraz serialowych bohaterów przekonamy się w najbliższym miesiącu.
Emisja: niedziela, godzina 21:00

comedycentraljedengniewny3

„Mamuśka”
Anna Faris i Allison Janney powracają w wielkim stylu i wcielają się w role niesfornych mamusiek. Aktorki spotkały się na planie nowego serialu komediowego, za którego produkcję odpowiada znakomity Chuck Lorre – ojciec hitów takich jak „Dwóch i pół” oraz „Teoria Wielkiego Podrywu”. W grudniu kontynuacja premierowego, pierwszego sezonu. Główna bohaterka Christy, w której rolę wciela się Faris, musiała uporać się w życiu z wieloma problemami. Teraz godzi wychowanie dwójki dzieci – nastoletniej Violet i młodszego Roscoe – z pracą kelnerki w pobliskiej restauracji. Żeby tego było mało, musi znosić humory i ostre komentarze własnej matki. Historia niby poważna, ale okraszona nietuzinkowym humorem. Wiele niespodzianek i przewrotnych zwrotów akcji, a także solidna dawka doskonałego humoru w każdą niedzielę, tylko w Comedy Central.
Emisja: niedziela, godzina 21:30

comedycentralmamuska2

„Przyjaciele”, IX i X sezon
Przygoda z bohaterami „Przyjaciół” powoli dobiega końca. W grudniu na pożegnanie i pocieszenie Comedy Central zaprezentuje dziesiąty, jednocześnie ostatni sezon ulubionego serialu. Czy w ostatnim sezonie do grupy dołączą dwie nowe osoby? Chandler i Monica starać się będą o adopcję nienarodzonego dziecka młodej dziewczyny, aby przyspieszyć proces kupują dom na przedmieściach. Okazuje się jednak, że kobieta rodzi bliźniaki – chłopca i dziewczynkę. Phoebe bierze ślub z Mike’em. Tymczasem Rachel przyjmuje ofertę pracy w Paryżu. Podczas swojego przyjęcia żegna się z wszystkimi prócz Rossa… prowadzi to do szczerej rozmowy w efekcie której zbliżają się do siebie i spędzają razem noc. Kiedy Rachel wyjeżdża, mężczyzna zdaje sobie sprawę, że ją kocha. Na lotnisku wyznaje kobiecie miłość… Jak dalej potoczy się ta historia? Czy Rachel odwzajemni uczucie? Ostatni odcinek serii w samych Stanach Zjednoczonych obejrzało 50 mln widzów. Na Times Square w Nowym Jorku, gdzie umieszczono wielki ekran, „Przyjaciołom” w ostatnich wspólnych chwilach towarzyszyło ponad 3 tysiące fanów.
Emisja: codziennie, od godziny 22:00
Maraton 10. sezonu: niedziela, 21 grudnia, od godziny 14:50

comedycentralprzyjaciele20

„South Park”, XVIII sezon
Comedy Central ma fantastyczne wieści dla wszystkich fanów animowanych przygód czwórki przyjaciół. Cartman, McCormick, Marsh i Broflovski ponownie rozbawią nas do rozpuku, w kontynuacji nowego, pełnego absurdalnych przygód sezonu. Czym chłopaki zaskoczą tym razem? Miasteczko South Park to serial animowany dla dorosłych, który nieprzerwanie od 1997 roku przyciąga tysiące fanów przed ekrany. To jedna z najbardziej kontrowersyjnych, a jednocześnie komicznych serii wszechczasów. Poprzez przygody czterech mieszkańców fikcyjnego miasteczka kreskówka ukazuje rzeczywistość w krzywym zwierciadle i przeciwstawia się politycznej poprawności. Kto za swój cel wezmą w najbliższym czasie? Jedno jest pewne, armaty rasizmu, stereotypów i czarnego humoru wystrzelą z pełną mocą. Kojelne odcinki osiemnastego sezonu już w grudniu.
Emisja: niedziela, godzina 22:50

Weekendowe maratony:

„Teoria wielkiego podrywu”, V i VI sezon
Emisja: sobota-niedziela, 6-7 grudnia, od godziny 13:50

„Jak poznałem waszą matkę”, VIII i IX sezon
Emisja: sobota-niedziela, 13-14 grudnia, od godziny 13:50

„Przyjaciele”, IX i X sezon
Emisja: sobota-niedziela, 20-21 grudnia, od godziny 13:50

„Dwie spłukane dziewczyny”, II i III sezon
Emisja: sobota-niedziela, 27-28 grudnia, od godziny 13:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *