Jeremi Sikorski na żywo w radiowej Czwórce

W piątek, 6 listopada 2015 roku o godzinie 21:00, w studiu radiowej Czwórki zaśpiewa młody wokalista – Jeremi Sikorski. Koncertu w ramach cyklu „Żywcem wzięci” będzie można wysłuchać w czwórkowej audycji „Dancing”.

Jeremi Sikorski to 16-letni piosenkarz, muzyk, tancerz i aktor. Mając półtora roku zobaczył w telewizji koncert Whitney Houston w Sopocie i… nauczył się go na pamięć. Od 2006 roku uczeń szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, potem altówki i fortepianu. Jego drugą pasją jest musical. Od 2006 roku występował w Teatrze Muzycznym Roma w spektaklach „Akademia Pana Kleksa” i „Alladyn”. W 2013 roku założył swój kanał na YouTubie, gdzie z młodszym bratem Arturem wykonywał swoje pierwsze covery. Bracia szybko rozpoczęli działalność koncertową.

W 2014 roku Jeremi został zauważony przez Wydawnictwo „MyMusic”, a niebawem ukazał się jego pierwszy singiel „Bez niej nie byłoby nas”. Rok 2015 przyniósł dwie premiery: drugi singiel pt. „Chodź” i autorską płytę „Otwórz się na świat”. W czerwcu 2015 roku Jeremi wystąpił w telewizyjnym koncercie SuperDebiuty na Festiwalu w Opolu. Niewątpliwymi atutami młodego artysty są słuch muzyczny i połączenie śpiewu na żywo z tańcem – nieodłącznie pojawiającym się w każdym teledysku.

Koncert Jeremiego Sikorskiego na antenie radiowej Czwórki – 6 listopada o godzinie 21:00 w audycji „Dancing”.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *