Telewizja TVN zaprezentowała jesienną ramówkę. W ofercie stacji znajdą się cztery nowości – “Kto poślubi mojego syna”, “Mama kontra mama”, “Szkoła” i “Żony w Hollywood”, a także kolejne odsłony znanych już widzom propozycji programowych.

Pierwsza nowość to program rozrywkowy “Kto poślubi mojego syna”, w którym troskliwe mamy będą poddawały testom i próbom kandydatki na żony dla swoich synów. Ostatecznie faworytkę wybierze syn. Czy jego typ pokryje się ze wskazaniami mamy? Do śledzenia zmagań polskich kawalerów i ich matek Agnieszka Jastrzębska zaprasza od środy 3 września o godzinie 21:30.

Kolejna nowa propozycja to “Mama kontra mama” – program o mamach i dla mam, promujący różne style wychowania. Który z nich okaże się najlepszy? Która mama zdobędzie uznanie największej grupy pań i wygra wycieczkę dla swojej rodziny? TVN zaprasza od 7 września o godzinie 18:00.

Jak wygląda współcześnie szkolna rzeczywistość, TVN pokaże w nowym serialu typu scripted docu pt. “Szkoła”. W nim będzie można zajrzeć za drzwi gimnazjum i liceum, zobaczyć, czym żyje młodzież i jak radzi sobie z nią grono pedagogiczne. Rozpoczęcie roku szkolnego w “Szkole” już 1 września o godzinie 15:00.

Dzięki nowemu programowi “Żony w Hollywood” widzowie poznają Polki, które porzuciły dotychczasowe życie i w Mieście Aniołów spełniają swój american dream. Jak wytłumaczyć mężowi, że w krainie wiecznego lata futro za kilkadziesiąt tysięcy dolarów to “must have”? Oto pytania, które na co dzień zadają sobie bohaterki. Premiera programu już w październiku.

Jesień w TVN to nie tylko nowości, ale też nowe sezony programów od lat goszczących w ramówce stacji

Wśród propozycji TVN na jesień znajdzie się też program “Ugotowani”, tym razem w zupełnie nowej formule. Od 1 września kulinarne zmagania uczestników programu widzowie będą mogli śledzić od poniedziałku do czwartku (godzina 20:50) i w niedziele (godzina 12:00), kiedy to pokazany zostanie tzw. best of z kuchennych potyczek uczestników.

Od poniedziałku 1 września o godzinie 21:30 telewizja TVN zaprasza do oglądania kolejnej edycji “Top Model”, w której tym razem oprócz dziewczyn marzących o karierze w modelingu zobaczymy także kandydatów na modeli. Oceniać ich będą jurorzy: Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, wspierani przez Michała Piróga i gości specjalnych. Uczestnicy będą walczyć o 100 tys. zł, kontrakt z międzynarodową agencją Next i okładkę “Glamour”.

Zmiany zobaczymy też w siódmej już edycji “Mam Talent!”, bo teraz jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, będzie miało do dyspozycji tzw. złoty przycisk. Komu jurorzy dadzą przepustkę do półfinału? Kto tym razem zadziwi całą Polskę niezwykłymi umiejętnościami? Na “Mam Talent!” TVN zaprasza od soboty 6 września o godzinie 20:00.

Jesienią setki pasjonatów gotowania znowu powalczą o tytuł polskiego “MasterChefa”. W premierowej edycji programu Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran gwarantują kulinarne wyzwania, ekstremalne konkurencje, dalekie podróże i niesamowitych gości specjalnych. Jednym z nich będzie najsławniejszy kucharz świata – Gordon Ramsay. Rywalizacja zacznie się 7 września o godzinie 20:00.

Magdę Gessler będzie można zobaczyć też w kolejnym sezonie jej “Kuchennych rewolucji”. Z nowymi odcinkami swoich programów powrócą też Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek (“Perfekcyjna Pani Domu”), Martyna Wojciechowska (“Kobieta na krańcu świata”), Agnieszka Szulim (“Na językach”), Ewa Drzyzga (“Rozmowy w toku”) i Olivier Janiak (“Co za tydzień”). Jesienią jak zwykle budzić widzów będą prowadzący “Dzień Dobry TVN”, informować reporterzy “Faktów”, szokować, wzruszać i ostrzegać dziennikarze “Uwagi!” i “Superwizjera”.

TVN to także propozycje serialowe. Po wakacyjnej przerwie widzowie znów będą mogli śledzić losy “Lekarzy”, mieszkańców “Na Wspólnej”, bohaterów “Prawa Agaty” i “Szpitala” oraz poznają “Ukrytą prawdę”.

Źródło: TVN