Jesień 2014 w TVN

Telewizja TVN zaprezentowała jesienną ramówkę. W ofercie stacji znajdą się cztery nowości – „Kto poślubi mojego syna”, „Mama kontra mama”, „Szkoła” i „Żony w Hollywood”, a także kolejne odsłony znanych już widzom propozycji programowych.

Pierwsza nowość to program rozrywkowy „Kto poślubi mojego syna”, w którym troskliwe mamy będą poddawały testom i próbom kandydatki na żony dla swoich synów. Ostatecznie faworytkę wybierze syn. Czy jego typ pokryje się ze wskazaniami mamy? Do śledzenia zmagań polskich kawalerów i ich matek Agnieszka Jastrzębska zaprasza od środy 3 września o godzinie 21:30.

Kolejna nowa propozycja to „Mama kontra mama” – program o mamach i dla mam, promujący różne style wychowania. Który z nich okaże się najlepszy? Która mama zdobędzie uznanie największej grupy pań i wygra wycieczkę dla swojej rodziny? TVN zaprasza od 7 września o godzinie 18:00.

Jak wygląda współcześnie szkolna rzeczywistość, TVN pokaże w nowym serialu typu scripted docu pt. „Szkoła”. W nim będzie można zajrzeć za drzwi gimnazjum i liceum, zobaczyć, czym żyje młodzież i jak radzi sobie z nią grono pedagogiczne. Rozpoczęcie roku szkolnego w „Szkole” już 1 września o godzinie 15:00.

Dzięki nowemu programowi „Żony w Hollywood” widzowie poznają Polki, które porzuciły dotychczasowe życie i w Mieście Aniołów spełniają swój american dream. Jak wytłumaczyć mężowi, że w krainie wiecznego lata futro za kilkadziesiąt tysięcy dolarów to „must have”? Oto pytania, które na co dzień zadają sobie bohaterki. Premiera programu już w październiku.

Jesień w TVN to nie tylko nowości, ale też nowe sezony programów od lat goszczących w ramówce stacji

Wśród propozycji TVN na jesień znajdzie się też program „Ugotowani”, tym razem w zupełnie nowej formule. Od 1 września kulinarne zmagania uczestników programu widzowie będą mogli śledzić od poniedziałku do czwartku (godzina 20:50) i w niedziele (godzina 12:00), kiedy to pokazany zostanie tzw. best of z kuchennych potyczek uczestników.

Od poniedziałku 1 września o godzinie 21:30 telewizja TVN zaprasza do oglądania kolejnej edycji „Top Model”, w której tym razem oprócz dziewczyn marzących o karierze w modelingu zobaczymy także kandydatów na modeli. Oceniać ich będą jurorzy: Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, wspierani przez Michała Piróga i gości specjalnych. Uczestnicy będą walczyć o 100 tys. zł, kontrakt z międzynarodową agencją Next i okładkę „Glamour”.

Zmiany zobaczymy też w siódmej już edycji „Mam Talent!”, bo teraz jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, będzie miało do dyspozycji tzw. złoty przycisk. Komu jurorzy dadzą przepustkę do półfinału? Kto tym razem zadziwi całą Polskę niezwykłymi umiejętnościami? Na „Mam Talent!” TVN zaprasza od soboty 6 września o godzinie 20:00.

Jesienią setki pasjonatów gotowania znowu powalczą o tytuł polskiego „MasterChefa”. W premierowej edycji programu Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran gwarantują kulinarne wyzwania, ekstremalne konkurencje, dalekie podróże i niesamowitych gości specjalnych. Jednym z nich będzie najsławniejszy kucharz świata – Gordon Ramsay. Rywalizacja zacznie się 7 września o godzinie 20:00.

Magdę Gessler będzie można zobaczyć też w kolejnym sezonie jej „Kuchennych rewolucji”. Z nowymi odcinkami swoich programów powrócą też Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek („Perfekcyjna Pani Domu”), Martyna Wojciechowska („Kobieta na krańcu świata”), Agnieszka Szulim („Na językach”), Ewa Drzyzga („Rozmowy w toku”) i Olivier Janiak („Co za tydzień”). Jesienią jak zwykle budzić widzów będą prowadzący „Dzień Dobry TVN”, informować reporterzy „Faktów”, szokować, wzruszać i ostrzegać dziennikarze „Uwagi!” i „Superwizjera”.

TVN to także propozycje serialowe. Po wakacyjnej przerwie widzowie znów będą mogli śledzić losy „Lekarzy”, mieszkańców „Na Wspólnej”, bohaterów „Prawa Agaty” i „Szpitala” oraz poznają „Ukrytą prawdę”.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *