Jesień 2016 na antenie Polsatu

Jesienią 2016 roku Polsat postawi na sprawdzone formaty „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, wariacje programów w gwiazdorskim wydaniu – „TOP CHEF. Gwiazdy od Kuchni”, ale i nowości. Już we wrześniu na antenie stacji zadebiutuje nowe kabaretowe show – „Kabaret na żywo”, a codzienne pasmo popołudniowe wzbogacą dwa seriale paradokumentalne „Gliniarze” oraz „Na ratunek 112”. Jesienią powróci autorski serial Rinkego Rooyensa „Rinke za kratami”, a w czwartkowe wieczory Polsat pokaże kolejne perypetie „Przyjaciółek” i pomoże potrzebującym w programie „Nasz nowy dom”. Sportowych emocji dostarczą piłkarze – ćwierćfinaliści francuskiego EURO. Tylko w Polsacie tej jesieni będzie można obejrzeć pierwsze cztery mecze reprezentacji Polski w rozpoczynających się eliminacjach do Mundialu w Rosji w 2018 roku.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Polsatu

„Kabaret na Żywo” – NOWOŚĆ
„Kabaret na Żywo” to rozrywkowa nowość jesieni na antenie Polsatu. Tylko w Polsacie w niedzielne wieczory będzie można zobaczyć dwugodzinny mini kabareton na żywo z udziałem wszystkich najlepszych kabaretów w Polsce, a także prawdziwych gwiazd kabaretowej sceny. Absolutny top, najlepsi z najlepszych, nazwiska które bronią się same. Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim „Góralem” na czele, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Grupa MoCarta, Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura, i wielu innych w najzabawniejszych, kultowych oraz zupełnie nowych skeczach i piosenkach. Każdy odcinek nowego kabaretowego show uświetni swoim udziałem jedna z muzycznych gwiazd, by spróbować swoich sił w skeczu i wykonać jedną ze swoich piosenek. Wśród wykonawców pojawią się m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak czy chór Sound’n’Grace.
Premiera: niedziela, 4 września, godzina 20:00

„Gliniarze” – NOWOŚĆ
Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. To wszystko w nowym serialu z gatunku docu-crime pt. „Gliniarze”. Wielbiciele zagadek kryminalnych będą mogli śledzić pięć razy w tygodniu codzienną pracę i losy funkcjonariuszy prestiżowego stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji. Bohaterami serialu są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także naczelnik i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Tytułowi „Gliniarze” to detektywi: Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski. Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa. Akcja serialu dzieje się w Warszawie, największym, najbogatszym, ale także – jak wynika z policyjnych statystyk – najniebezpieczniejszym mieście w Polsce.
Premiera: poniedziałek, 29 sierpnia, godzina 17:00

„Na ratunek 112” – NOWOŚĆ
Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób. Wypadki, zasłabnięcia, czy włamania, to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pracownicy Centrum muszą bez zbędnej zwłoki wezwać na miejsce zdarzenia odpowiednie służby, a przed ich przyjazdem zdalnie pomóc wszystkim potrzebującym i poszkodowanym.
Premiera: poniedziałek, 29 sierpnia, godzina 16:30

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, VI sezon
Po raz szósty na antenie Polsatu jesienią pojawi się show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Co czeka nas w tej edycji? Mnóstwo nowych twarzy – jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy. Już od 2 września przez 10 tygodni, zawsze na żywo zabrzmią polskie i światowe przeboje w doskonałym wykonaniu orkiestry Tomka Szymusia, największe gwiazdy polskiej piosenki w roli gości specjalnych show, barwne choreografie i wzruszające taneczne popisy. Na parkiecie o Kryształową Kulę i pieniądze powalczą tej jesieni: aktorka znana z seriali „To nie koniec świata!”, „Czas honoru”, czy „Bodo”, Karolina Gorczyca i Żora Korolyov; wokalista i lider najpopularniejszego w Polsce chóru Sound’n’Grace – Kamil Mokrzycki oraz Walerija Żurawlewa; aktorka serialu „Pierwsza miłość” Urszula Dębska i debiutujący na parkiecie Tańca z Gwiazdami – Wojciech Jeschke; aktor, mistrz drugiego planu w filmach Wojciecha Smarzowskiego Robert Wabich i Hanna Żudziewicz; aktorka znana z „Rodzinki.pl” Olga Kalicka i Rafał Maserak; aktor serialu „Rodzinka.pl” Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła; pierwsza telewizyjna instruktorka fitnessu w Polsce i dziennikarka Mariola Bojarska – Ferenc i Tomasz Barański; aktorka i studentka medycyny Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment; wokalista i gwiazda rock-polo Sławomir z debiutującą tancerką Magdaleną Molędą; aktorka i reżyserka, królowa polskiej sceny kabaretowej Ewa Błachnio i Jacek Jeschke; aktor i absolwent Politechniki Gdańskiej, którego można było oglądać w serialach „Złotopolscy”, „Barwy szczęścia”, czy „M jak miłość” Tomasz Ciachorowski oraz Natalia Głębocka. W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego. Show poprowadzą Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz.
Premiera: piątek, 2 września, godzina 20:00

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, VI sezon
Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej już od września w szóstej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników. Warto podkreślić, zwycięzca jesiennej edycji czekiem przekazanym wybranej przez siebie fundacji sprawi, że sumując wszystkie sezony, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wesprze potrzebujących już okrągłym milionem złotych. W jesiennej edycji śpiewająco zmagać się będą: Joanna Moro, Olga Borys, Maria Tyszkiewicz, Olga Szomańska, Radosław Pazura, Mateusz Banasiuk, Michał Rudaś i Kamil Bijoś. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem zasiądą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartek Kasprzykowski.
Premier: sobota, 3 września, godzina 22:00

„TOP CHEF. Gwiazdy od Kuchni”
We wrześniu na antenie Polsatu zobaczymy specjalną edycję programu „TOP CHEF”, pt. „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni”. Tym razem do walki na smaki stanie 13 niezwykłych uczestników. Łączy ich pasja do gotowania, bez którego nie wyobrażają sobie życia. Wszyscy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych szefów kuchni w tym kraju. A będą to: Małgorzata Kalicińska, Maciej Skrzątek czyli Wróżbita Maciej, Katarzyna Skrzynecka, Bartosz Kurek, Olga Bończyk, Andrzej Bachleda, Anita Sokołowska, Tomek Oświęciński, Edyta Pazura, Piotr Galiński, Beata Oleszek, Rafał Maserak oraz Piotr „Vienio” Więcławski.
Premier: środa, 7 września, godzina 20:40

„Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, VI sezon
Jesienią „Hell’s Kitchen” zmienia oblicze. W szóstym sezonie, porządku w najbardziej piekielnej restauracji w Polsce będzie strzegł nowy szef kuchni – Michał Bryś. Profesjonalnej kuchni uczył się od najlepszych, odbywając staże w wielu europejskich restauracjach z dwiema i trzema gwiazdkami Michelin. Po powrocie do kraju, w ciągu dwóch lat, osiągnął kulinarne wyżyny. Posypały się też nagrody, m.in. od prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault&Millau, a najważniejsza z nich to tytuł „Szefa Jutra 2016”. Już niebawem w trudnej sztuce gotowania zmierzy się szesnastu śmiałków, którzy przez dziesięć tygodni będą pracować w pocie czoła u boku szefa Michała Brysia. Tylko najlepszym i najbardziej wytrwałym uda się przetrwać i opuścić program z podniesioną głową.
Premiera: wtorek, 6 września, godzina 20:05

„Nasz nowy dom”, VII sezon
Trzy lata, sześć sezonów nieustającej walki z czasem i trudną materią remontowanych domów, oraz ponad 70 rodzin, którym Telewizja POLSAT już pomogła dając im nowe, ciepłe schronienie. Oto bilans pracy ekipy „Naszego nowego domu”, czyli ludzi którzy niosą uśmiech, są świadkami wzruszeń i łez szczęścia. Jesienią Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi kolejnych 12 rodzin, którym los nie szczędził ostrych zakrętów i trudności. Odwiedzimy zachodniopomorskie, gdzie wyremontujemy dom samotnego ojca w Łubowie koło Szczecinka. Po raz pierwszy będziemy w Bieszczadach i w górach Świętokrzyskich, pomożemy również potrzebującym na Zamojszczyźnie. Za plany architektoniczne podobnie jak w poprzednim sezonie odpowiadać będą Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz, a w ekipie obok dobrze już znanego widzom kierownika robót Artura Witkowskiego pojawi się nowy w programie – Jarek Powirski. W 7. jesiennej serii zobaczymy 12 odcinków.
Premiera: czwartek, 1 września, godzina 20:05

„Rinke za kratami”, II sezon
Jesienią ubiegłego roku serial dokumentalny „Rinke za kratami” okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwszy sezon oglądało średnio blisko 1 mln widzów. Polsat w czasie emisji produkcji była liderem w grupie komercyjnej, a udział stacji w grupie wiekowej 16-49 wyniósł 12,7%. Dlatego Rinke Rooyens, charyzmatyczny reżyser i producent telewizyjny ponownie postanowił opuścić bezpieczną przestrzeń studia. Tym razem ustawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i dotarł za mury więzienia o zaostrzonym rygorze dla mężczyzn. Jako cel postawił sobie opowiedzieć o ludziach ukaranych za przestępstwa „dużego kalibru” i drugą edycję swojego autorskiego serialu zrealizował w Zakładzie Karnym w Siedlcach. Wkroczył do placówki, gdzie kara wielokrotnego dożywocia nie jest niczym wyjątkowym. Tej jesieni Rinke odkryje przed nami poruszające historie ludzi, którzy będąc w odosobnieniu przeszli metamorfozę i chcą stać się lepszymi ludźmi. Spotka się również z tymi, dla których pobyt za kratami stał się sposobem na życie.
Premiera: środa, 7 września, godzina 22:05

„Przyjaciółki, VIII sezon
To już ósmy sezon serialu „Przyjaciółki” – czy Zuza na dobre zapomniała o Jerzym? Czy Anka będzie musiała zmierzyć się z ciężką chorobą? Czy Inga i Robert wezmą ślub? A Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Obok Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer, Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, w nowej serii zobaczymy Pawła Deląga, Michała Czerneckiego i Macieja Jachowskiego. Czy panowie skradną serca serialowych przyjaciółek? Do obsady dołączą również Monika Dryl i Katarzyna Maciąg. Czy nowe bohaterki namieszają w życiu Ingi, Zuzy, Patrycji i Anki?
Premiera: czwartek, 1 września, godzina 21:10

Jesienią na antenę Polsatu powrócą także seriale „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich”. Nowe perypetie mieszkańców Wadlewa i Wrocławia Polsat będzie pokazywać od poniedziałku do piątku od 29 sierpnia o godzinie 18:00. W serialu pojawią się nowe twarze Katarzyna Sawczuk w roli Marianny, oraz Krzysztof Wieszczek jako Olek. Natomiast u Kiepskich pojawi się wyjątkowy gość – Zbigniew Wodecki, a premierowe odcinki serialu, który jesienią przekroczy okrągłą 500-setkę pojawią się od 7 września o godzinie 20:05.

Jesienią widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Pielęgniarki” (poniedziałek-piątek, od 29 sierpnia, godzina 12:00), „Trudne sprawy” (poniedziałek-piątek, od 29 sierpnia, godzina 13:00), „Dlaczego ja?” (poniedziałek-piątek, od 29 sierpnia, godzina 14:45) oraz „Zdrady” (czwartek, od 1 września, godzina 22:10).

Jesienią Polsat pokaże także największe przeboje kinowe ostatnich lat, w tym absolutne premiery w telewizji otwartej: „Bez litości”, „Niezniszczalni 3”, „Ewolucja planety małp”, „Exodus: Bogowie i królowie”, „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Skubani”, „Rio 2”, „Jak wytresować smoka 2” i „Noc w muzeum: Tajemnica grobowca”. Od 4 września o godzinie 22:05 na antenie Polsatu zadebiutuje też nowy serial zagraniczny – „CSI: Cyber”.

PUBLICYSTYKA

„Wydarzenia”
„Wydarzenia”, czyli flagowy program informacyjny Telewizji POLSAT, nadawany w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński, jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godzinie 15:50 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2, a o godzinie 22:00 w Polsacie News. Wydanie popołudniowe prowadzą Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Mosór, Maciej Stroiński i Mariusz Abramowicz. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Maciej Stroiński oraz Joanna Wrześniewska-Sieger. Szefową „Wydarzeń” jest Dorota Gawryluk.

„Interwencja”
Michał Bebło i Marcin Łukasik prowadzący magazyn „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów są dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zgłoszone sprawy są przez nich analizowane, a żadna prośba nie jest lekceważona. Dowodem skuteczności programu jest stała od 13 lat widownia „Interwencji”, sięgająca 1,5 mln widzów w czasie emisji magazynu oraz pozycja numer jeden stacji Polsat w grupie komercyjnej w czasie trwania programu.

„Państwo w Państwie”
Jesienią powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Już we wrześniu premierowe wydanie programu „Państwo w Państwie” w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych.

Sportowe wydarzenia jesieni w Polsacie
Po sukcesie jakim był występ naszych piłkarzy na Mistrzostwach Europy we Francji, wybrańców Adama Nawałki czeka kolejne wyzwanie. Tej jesieni na antenie Polsatu i Polsatu Sport, zobaczymy pierwsze cztery spotkania naszej reprezentacji, rozegrane w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku. Kibiców boksu czekają zaś wielkie emocje podczas dwóch gal Polsat Boxing Night – 17 września i 5 listopada, a fanów MMA dwie gale, które Polsat pokaże już w październiku.

Ćwierćfinaliści UEFA EURO 2016 wracają do gry
Dla Roberta Lewandowskiego i jego kolegów jesienne eliminacje do Mundialu w Rosji mogą być początkiem nowej, wspaniałej przygody. Po udanym występie na EURO 2016, naszych reprezentantów czeka nie lada wyzwanie. Polacy ostatni raz na Mundialu zagrali w 2006 roku w Niemczech. 12 lat do turnieju w Rosji to całe piłkarskie pokolenie. Reprezentacja Polski, która po Euro 2016 zanotowała skok w rankingu FIFA o 11 pozycji i dziś jest na miejscu szesnastym, będzie z całą pewnością faworytem grupy „E”. Tej jesieni wybrańcy Adama Nawałki rozegrają cztery spotkania eliminacyjne, które kibice będą mogli zobaczyć tylko w Polsacie i Polsacie Sport:
4 września (niedziela) godzina 18:00 mecz Kazachstan – Polska
8 października (sobota) godzina 20:45 mecz Polska – Dania
11 października (wtorek) godzina 20:45 mecz Polska – Armenia
11 listopada (piątek) godzina 20:45 mecz Rumunia – Polska

Polsat Boxing Night Głowacki – Usyk
17 września na gali Polsat Boxing Night w trójmiejskiej ERGO Arenie w walce wieczoru Krzysztof Głowacki stoczy walkę z Ołeksandrem Usykiem. Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Świata w wadze junior ciężkiej federacji WBO, który należy do Polaka. Dla Krzysztofa Głowackiego bój z Oleksandrem Usykiem będzie drugą obroną pasa zdobytego w sierpniu ubiegłego roku. Ukrainiec, mający na swoim koncie złoty medal Igrzysk Olimpijskich, jako zawodowiec po raz pierwszy stanie przed mistrzowską szansą. Kolejne wielkie emocje kibiców boksu czekają 5 listopada podczas gali Polsat Boxing Night w TAURON Arenie w Krakowie.

MMA gale KSW i FEN
1 października widzowie Polsatu i Polsatu Sport zobaczą 36 galę KSW. Wśród największych gwiazd w trzech walkach wieczoru zobaczymy Michała Materlę, który wykona kolejny krok na drodze do odzyskania utraconego pasa KSW w wadze średniej, oraz najmłodszych mistrzów Federacji Tomasza Narkuna i Mateusza Gamrota, którzy będą bronić swoich tytułów. Walkę w klatce w wadze ciężkiej stoczy również zabrzanin Michał Kita. Kolejne emocje fanów MMA czekać będą 15 października, kiedy w katowickim Spodku wystąpią wojownicy 14 gali FEN. Kibice będą mogli zobaczyć pojedynki w których wystąpią m.in. Tomasz Sarara, Tyberiusz Kowalczyk i Paweł Biszczak. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *