Jesień 2018 w Telewizji Polsat

Jesień w Telewizji Polsat zapowiada się imponująco! Aż cztery zupełnie nowe programy, które już okazały się hitami poza naszymi granicami. Polsat zaprasza do świata tańca, czyli amerykańskiego formatu wymyślonego przez Jennifer Lopez – „World of Dance”. Wybierzemy się także w bardzo daleką, pełną przygód podróż i z fantastycznymi dżentelmenami zwiedzimy Japonię, Koreę i Indonezję, bo „Lepiej późno niż wcale”. Pośpiewamy największe hity razem z uczestnikami i aż setką jurorów w brytyjskim telewizyjnym przeboju „Śpiewajmy razem. All Together Now”. A także przeszyją nas dreszcze emocji podczas wieczorów z nowym serialem kryminalnym „Ślad”. Nie zabraknie również już sprawdzonych i uwielbianych przez widzów programów i seriali.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat

CZTERY NOWOŚCI

„WORLD OF DANCE – POLSKA”
Światowe taneczne widowisko telewizyjne „World of Dance – Polska” już jesienią zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. To będzie rewolucja w sposobie pokazywania tańca. W show o miano najlepszego tancerza oraz 100 tysięcy dolarów powalczy niemal 60 wyłonionych w castingach profesjonalistów. Solistów, duety i formacje ocenią specjaliści i pasjonaci tańca: zwyciężczyni tanecznej Eurowizji i mistrzyni Polski formacji tanecznych Edyta Herbuś, wielokrotny mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich Michał Malitowski oraz taneczny guru od hip-hopu Rafał Roofi Kamiński. W roli prowadzących zadebiutują aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski. Polska edycja programu będzie pierwszą w Europie i drugą na świecie. Jak dotąd, show mogli oglądać widzowie amerykańskiej stacji NBC, gdzie program szybko stał się hitem. Jego pomysłodawczynią, jurorką i producentką jest piosenkarka, aktorka i tancerka Jennifer Lopez. To nie jest kolejny talent show, to jest spektakularne widowisko, które przenosi taniec w zupełnie nowy wymiar.
Premiera „World of Dance – Polska” już 14 września o godz.20.00 w Telewizji Polsat.

Sprawdź godziny emisji „World of Dance – Polska” w PROGRAMIE TV

Wyprawa życia, bo „Lepiej późno niż wcale”
W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań i teraz postanowili zrobić coś szalonego i coś tylko dla siebie. Czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Choć dzieli ich ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”.
Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Pięć kompletnie różnych osobowości i pięć różnych charakterów – razem tworzą niepowtarzalny team, wprost stworzony do wspólnej wyprawy w nieznane. Czeka ich zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko… odkryją go na nowo. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet… przerażająco. Ten program udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno.
„Lepiej późno niż wcale” – w piątki, o godz.21:35, od 14 września

Sprawdź godziny emisji programu „Lepiej późno niż wcale” w PROGRAMIE TV

NOWY SERIAL KRYMINALNY „ŚLAD”
Już we wrześniu w Polsacie nowy serial kryminalny pt. „Ślad”. Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu „Ślad”.
Na miejscu przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych i nawet najmniejszy ślad nie umknie ich uwadze. Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi Renata Różańska (w tej roli Anita Jancia „Dzień kobiet”, „Wataha”) podinspektor policji, profesor nauk medycznych – biochemik. Współtworzy wydział od samego początku. Zawsze może liczyć na swojego zastępcę – nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus „Symetria”, „Fala zbrodni”). Do zespołu Renaty należy jej przyjaciółka – lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało „Big Love”, „Ziarno prawdy”), dla której widok krwi i zwłok jest rzeczą normalną jak poranna kawa. W CWŚ bardzo przydaje się nieustępliwy, ale pełen uroku osobistego technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki „Kamienie na szaniec”). W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni nieoceniony jest podkomisarz Artur Kotowicz „KOT” (Cezary Łukaszewicz „Kruk”) – doświadczony, ale bardzo zagadkowy analityk.
W nowym serialu kryminalnym „Ślad” obok Anity Janci, Mariusza Jakusa, Aleksandry Hamkało, Cezarego Łukaszewicza i Kamila Szeptyckiego występuje plejada młodych aktorów, a wśród nich: Agnieszka Kawiorska, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, Krzysztof Wach, Paulina Mikuśkiewicz, James Malcolm czy Zuzanna Pawlak.
„Ślad” od 18 września, godz.20:05, emisja po dwa odcinki.

Nowy muzyczny program „Śpiewajmy razem. All Together Now” z setką jurorów!
Już jesienią wystartuje nowy muzyczny program Telewizji Polsat. „Śpiewajmy razem. All Together Now”! To format, jakiego jeszcze nie było, uczestników będzie bowiem oceniać aż 100 jurorów – ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne.
Prowadzącym jest artysta kabaretowy – Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów zobaczymy jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek, laureatkę wielu muzycznych nagród, zdobywczynię platynowych i złotych płyt – Ewę Farną.
„Śpiewajmy razem. All Together Now” opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż uczestników oceniać będą osoby, których życie na co dzień związane jest z muzyką – od zwycięzcy muzycznego show Conrado Yaneza, po rockową wokalistkę Anję Orthodox. Uczestnicy to zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także większy grupy muzyczne. Program składa się z ośmiu odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną.
W 100-osobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich, m.in: Nick Sinckler, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Krzysztof „Jary” Jaryczewski – Madox, Saszan, Ewa Gil, Michał Stawiński – wokalista zespołu Oberschlesien, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Tabb Bartosz Zielony, Conrado Yanez, Ramona Rey.
Śpiewajmy razem. All Together Now – w środy o godz.20:30, od 05.09.

Sprawdź godziny emisji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” w PROGRAMIE TV

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – jubileuszowa, 10.edycja
To już dziesiąta edycja jednego z najpopularniejszych i elektryzujących w tej dekadzie muzycznych show w Polsce. Dotychczasowe przyniosły ponad 700 metamorfoz, tysiące godzin pracy charakteryzatorów, treningów wokalnych i choreograficznych. Wzięły w niej udział 72 gwiazdy polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej, które na wybrane cele charytatywne przeznaczyły już ponad 1,7 miliona złotych!
Pierwszy odcinek jubileuszowej edycji zobaczymy 8 września. Kolejni artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich aktorskich i wokalnych możliwości. Będą to: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak, Mateusz Ziółko i Boogie z „Łobuzów”. Czeka ich mordercza praca nad perfekcyjnym odwzorowaniem wylosowanej postaci i nad własnymi słabościami. Uczestnicy poprzednich serii wysoko zawiesili poprzeczkę. O przemianie Natalii Szroeder w Whitney Houston pisał brytyjski tabloid „Mirror”. Katarzyna Skrzynecka oczarowała jurorów podwójną metamorfozą w Sarah Brightman i Andreę Bocellego. Z kolei Filip Lato zachwycił transformacją w ikonę polskiej muzyki Czesława Niemena i wykonaniem piosenki „Sen o Warszawie”. Łącznie we wszystkich serwisach występ ten obejrzały ponad dwa miliony osób! Jednak nie byłoby tego show gdyby nie ludzie, których na co dzień nie widać, między innymi: charakteryzatorzy, kostiumolodzy, fryzjerzy. To dzięki nim wiemy, że w programie wykorzystano dotychczas pięćset metrów tiulu i sześćset piór! Zużyto także 36 ton gipsu oraz 870 litrów silikonu. W ciągu 9. edycji wykonano ponad 700 kostiumów. Najwyższe szpilki miał na sobie wcielający się Lady Gagę Artur Chamski – obcas mierzy ł aż 25 centymetrów. Z kolei najdłużej charakteryzowano Katarzynę Zielińską – 8 godzin zajęło upodobnienie jej do Queen Latifah.
Pierwszy odcinek dziesiątej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Telewizji POLSAT już w sobotę 8 września o godzinie 22:05

„Nasz nowy dom” – jesienią 11 sezon programu
Ta misja musi trwać nadal, bo wciąż są ludzie, którym potrzebna jest pomoc. Nieustannie od ponad 5 lat Telewizja Polsat w „Naszym nowym domu” stara się uczynić lżejszym życie ludzi, których trudne warunki mieszkaniowe i często dramatyczna sytuacja materialna nie pozwala na normalność. Pomagamy, stawiając zawsze na pierwszym miejscu dobro dzieci i rodzin. Dzięki nowym, ciepłym i bezpiecznym domom i mieszkaniom nasi bohaterowie niejednokrotnie odmienili swoje życie.
Jesienią ekipa „Naszego nowego domu” odwiedzi m.in świętokrzyskie i Mazury. W pierwszym odcinku jesiennego sezonu poznamy wzruszającą historię rodzeństwa z domu dziecka. Najstarsza pani Monika, która chce stworzyć rodzinę zastępczą dla swoich sióstr, będzie potrzebowała naszej pomocy w remoncie starego domu w miejscowości Siniec. Pomożemy również Państwu Jadwidze i Kazimierzowi z Nowego Miasta nad Pilicą, którzy wychowują trójkę swoich wnuków, a ich dom dramatycznie potrzebuje remontu. Prowadząca Katarzyna Dowbor, a szczególnie architekci programu Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz staną przed kilkoma poważnymi wyzwaniami w trakcie rysowania planów odnawianych domów i mieszkań. Na ekipę remontową, której przewodzą znani już kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski, będą czekać pułapki i niemiłe niespodzianki, które utrudnią im prace i walkę z czasem. Bohaterowie „Naszego nowego domu” to niezmiennie ludzie wyjątkowi i dzielni, starający się jakoś radzić sobie z przeciwnościami losu, chorami i nieszczęściami, które ich dotknęły.
Pierwszy odcinek 11 edycji programu już w czwartek 6 września o godz. 20.00. Powtórki w niedzielę.

„The Story Of My Life. Historia naszego życia” – 2. sezon
Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji „The Story Of My Life. Historia naszego” przyszedł czas na drugą odsłonę programu. Już jesienią zobaczymy kolejne słynne zakochane pary we wzruszających podróżach w czasie.
„The Story Of My Life. Historia naszego życia” był hitem wiosennej ramówki Polsatu. Program zanotował świetne wyniki oglądalności, wygrał z konkurencją i był uwielbiany przez widzów. W piątkowe wieczory, w czasie nadawania „The Story Of My Life. Historia naszego życia” Polsat był liderem rynku telewizyjnego w 4+. Średnia oglądalność pierwszej serii to 1,6 miliona widzów oraz udziały: 13,5% w grupie wszystkich badanych i 12,1% w grupie komercyjnej.
„The Story Of My Life. Historia naszego życia” to program, w którym na pierwszym planie są uczucia, emocje, łzy, bliskość i miłość. Bohaterowie programu, znane pary, mają niepowtarzalną okazję by podejrzeć swoją wspólną przyszłość, a w rozmowie z prowadzącą Katarzyną Montgomery pokazują cały wachlarz szczerych uczuć. Emocjonująca podróż w czasie jest możliwa dzięki znakomitej charakteryzacji i postarzeniu – w zależności od wieku gości – o 20-30 lat i 40-60 lat. Metamorfozy zapierają dech w piersiach. Zajmują się nimi fachowcy z brytyjskiego Millennium FX, którzy pracowali przy hollywoodzkich produkcjach, między innymi takich jak „Szeregowiec Ryan”, „Gladiator” czy „Grawitacja”. Już jesienią kolejni wyjątkowi goście i nowe emocje w drugiej edycji „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. W drugiej edycji „The Story Of My Life. Historia naszego życia wystąpią: Michał Koterski i Marcela Leszczak, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Sławomir z żoną Kajrą.

SERIALE

3. sezon serialu „W rytmie serca”
Trudno sobie wyobrazić niedzielne wieczory bez bohaterów serialu „W rytmie serca” i malowniczych plenerów Kazimierza Dolnego. Tajemnicze zaginięcia, podpalenia, intrygi, skrywane sekrety i oczywiście miłość, na którą nawet kazimierscy lekarze nie mają lekarstwa. Kłopoty – nie tylko sercowe – to niemal specjalność niektórych mieszkańców Kazimierza. Marysia (Barbara Kurdej – Szatan) rozpocznie staż w szpitalu, w którym leczy Adam (Mateusz Damięcki). Jej śladem podąży nieustępliwy adorator Beniamin (Kamil Kula). Przekona dyrektora placówki (Wojciech Dąbrowski), by i jego przyjął na praktykę. Doktor Żmuda przypomni sobie smsy młodego lekarza do Marysi z czasów studiów, połączy fakty, nabierze podejrzeń a nad jego związkiem ponownie zawisną czarne chmury. Po wybuchu w szpitalu ranna Weronika (Maria Dębska) na 3 miesiące zapadnie w śpiączkę. Kiedy się wybudzi, stoczy walkę z własnymi słabościami i… samą sobą. Czy powróci do sprawności fizycznej i znów założy policyjny mundur? Do Kazimierza powróci także Dorian (Popek – Paweł Mikołajów), a swoim nietypowym zachowaniem zaskoczy wszystkich.
„W rytmie serca” to serial, w którym widzowie w każdym odcinku poznają dwie historie – medyczną i kryminalną. Uwikłani są w nie pacjenci i często, wspierani przez lokalną policję, lekarze. Wszystko dzieje się w malowniczej scenerii lubelskiego miasteczka Kazimierz Dolny. W serialu występują Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej – Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Elżbieta Romanowska i Dariusz Toczek.
W rytmie serca w niedzielę, od 02.09., godz.20:00

„Przyjaciółki” – 12. sezon
Już we wrześniu dwunasta seria przebojowych „Przyjaciółek”. Czy Ankę, Ingę, Patrycję i Zuzę czekają niespodziewane zmiany w życiu? Tytułowe przyjaciółki mogą na siebie liczyć w najcięższych chwilach i z właściwym sobie poczuciem humoru przezwyciężają wszelkie trudności. W nowych odcinkach „Przyjaciółek” emocji nie zabraknie. Po raz pierwszy w historii serialu wejdziemy w świat Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska – Brauer), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska) aż półtora roku później! Czy życie bohaterek zmieniło się diametralnie? Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) są bardzo szczęśliwi. Razem wychowują dwójkę dzieci! Malutki Krzyś jest synkiem Janka. Zuza stara się godzić wszystkie obowiązki, te domowe z zawodowymi i niczego nie zawalić. Marzy jednak o chwili odpoczynku. Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) rozpoczęła pracę w korporacji prawniczej i walczy o stanowisko. Cały dom jest na jej utrzymaniu, bo Paweł (Bartek Kasprzykowski) stracił prawo do wykonywania zawodu. Inga (Małgorzata Socha) nie związała się ponownie z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ani z Andrzejem (Adam Adamonis). Straciła pracę w wyniku reorganizacji w banku. Nie poradziła sobie z tą sytuacją, zajadała stres, w efekcie bardzo przytyła i wpadła w depresję. Od półtora roku Inga żyje tylko z alimentów, które dostaje na dwie córki. Czy przyjaciółkom uda się wyciągnąć Ingę z dołka? Patrycja (Joanna Liszowska) odzyskała swoje dawne życie. Wróciła z synkiem Mikołajem do własnego mieszkania i ponownie otwiera mały salon fryzjerski „u Patrycji”. Podjęła decyzję o rozwodzie z Wiktorem (Paweł Deląg). Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) jest żoną bardzo bogatego mężczyzny. Niestety, nikt nie chce uwierzyć, że wyszła za mąż z miłości, bo Eryk (Olgierd Łukaszewicz) jest dużo starszy od Doroty. Wszyscy podejrzewają ją o interesowność i wyrachowanie.
Nowy sezon „Przyjaciółek” zadebiutuje 6 września i będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godz. 21:10.

„Pierwsza Miłość”
Jesienne odcinki „Pierwszej Miłości” zwiastują mnóstwo zmian w życiu bohaterów serialu. Marysia (Aneta Zając) po potrąceniu mężczyzny ze skutkiem śmiertelnym, trafia do aresztu. Blaski i cienie rodzicielstwa odkryją Krystian (Patryk Pniewski) i Kalina (Magdalena Wieczorek), którzy wreszcie doczekają się narodzin córeczki. Wrażeń nie zabraknie również w życiu Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski). Mężczyzna wciąż uwikłany będzie w romans z piękną Natalią. W trosce o zdrowie Tomka wspólnie z Kingą zdecydują się przeprowadzić na wieś. Jesienią będziemy także świadkami ciężkich chwil w życiu Jowity i Radka oraz Sylwii, która wpakuje małżeństwo w kolejne kłopoty. Szczęśliwe życie Kaśki i Wioli zakłóci wyjście z więzienia Marzeny, matki Kuby. Mieszkańcy Wadlewa po raz kolejny przekonają się, że w grupie siła. Będą starali się uratować Seweryna i Kazanową przed groźnymi przestępcami. W najnowszych odcinkach pojawią się także nowi aktorzy, m.in. Barbara Lubos i Grażyna Marzec.
Najnowsze odcinki „Pierwszej Miłości” na antenie Polsatu już od 3 września, od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00.

Nowy sezon „Świata według Kiepskich”
Po rocznej przerwie aktorzy „Świata według Kiepskich” wrócili na plan serialu. W premierowym 23. sezonie Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku. Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” to kolejna porcja zabawnych i tak abstrakcyjnych sytuacji, o których „nie śniło się nawet fizjologom”. W jesiennych odcinkach będziemy świadkami m.in. nagłego i niespodziewanego bogactwa Boczka, który przez przypadek dowiaduje się, że jest najlepszym golfistą na świecie. W życiu Mariolki również szykują się wielkie zmiany. Kopernik, który cały czas stara się o jej względy, pozyska wsparcie Ferdka w dążeniach do szybkiego ożenku z jego córką.
– Po rocznej przerwie cieszymy się z powrotu na plan, praca nad tym serialem jest dla nas zawsze wielkim wydarzeniem. Pierwsze zdjęcia zaczynaliśmy w grudniu 1998 roku! W przyszłym roku minie 20 lat odkąd Kiepscy pojawili na antenie! Mogę obiecać, że zabawnych sytuacji i powodów do śmiechu również w tym sezonie nie zabraknie – mówi producentka serialu z ramienia Grupy ATM, Anna Skowrońska.
W nowych odcinkach zobaczymy stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak).
„Świat według Kiepskich” – w środy od 05.09., godz.20:00

Kabaret na żywo według Paranienormalnych
Jesienią flagowe kabaretowe show Polsatu przejdzie mały lifting. W roli gospodarzy każdego odcinka wystąpią Paranienormalni, czyli Robert Motyka i Michał Paszczyk. Niezmiennie na scenie zobaczymy najlepsze polskie składy kabaretowe m.in: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Jurki, Smile czy Łowcy. B. Nie zabraknie również błyskotliwych indywidualistów kabaretowej sztuki – Artura Andrusa, Katarzyny Pakosińskiej, Ewy Błachnio, Cezarego Pazury czy Jerzego Kryszaka. W tym sezonie kabareciarze w krzywym zwierciadle humoru spróbują zmierzyć się z przywarami i zaletami typowego Polaka.
„Kariera po polsku”, „Polak na wakacjach”, „Polskie wesele” oto niektóre z tematów bliskie sercu każdego Polaka, z którymi zmierzą się artyści w „Kabarecie na żywo według Paranienormalnych”. Jesienią każdy odcinek show otworzy kabaretowa gwiazda w muzycznym coverze do polskiego lub światowego hitu. Gospodarze programu Kabaret Paranienormalni co tydzień przygotują i przedstawią premierowy skecz nawiązujący do tematu odcinka. Stałym gościem cyklu będzie Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru, który pokaże kilka swoich zaskakujących wcieleń. Jeszcze we wrześniu w programie w nowej, typowo kabaretowej roli zadebiutuje Sławomir oraz aktorzy – zanany z doskonałych komediowych występów u boku Paranienormalnych Michał Czernecki oraz Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.
„Kabaret na żywo według Paranienormalnych” czyli mini kabareton w najlepszym wydaniu już 9 września o godz. 21.00.

Premiery filmowe w Polsacie – Jesień 2018!
Filmowa jesień w Telewizji Polsat to światowe megahity. Filmy będą miały swoją polską premierę telewizyjną na antenie otwartej. To propozycje bardzo różnorodne, od kina familijnego po MegaHity. Oto kilka wybranych premier filmowych nadchodzącego sezonu: „Zjawa”, „Ghost in the Shell”, „Alicja po drugiej stronie lustra”, „Kung Fu Panda 3”, „X-Men: Apocalypse”, „Dzień Niepodległości. Odrodzenie”, „xXx:Reaktywacja” oraz „Iluzja 2”.
Sezon jesienny otwiera „Zjawa”! W paśmie MegaHit – 3 września, w poniedziałek, o godz.20:05 pokażemy jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych poprzedniego sezonu. Bohaterem filmu jest legendarny odkrywca i myśliwy Hugh Glass (Leonardo DiCaprio), który zaatakowany przez niedźwiedzia, zdradzony przez jednego z członków wyprawy (Tom Hardy), ledwo żywy zostaje porzucony przez towarzyszy i pozostawiony na pewną śmierć. Ten uznany za arcydzieło sztuki filmowej epicki obraz, jak żaden wcześniej, ukazuje niezwykłą siłę ludzkiego ducha, trzymając w napięciu i wciągając widza bez reszty. „Zjawa” to dramat, nagrodzony trzema Oscarami i Złotymi Globami. Pierwszy Oscar poszedł do Alejandro G. Ińárritu, meksykańskiego mistrza kina, który był współtwórcą scenariusza i wyreżyserował ten film. Drugą nagrodę Amerykańskiej Akademii Sztuki Filmowej otrzymał i stworzył kreację życia Leonardo DiCaprio (nagrodzony również Złotym Globem). Ponadto, Oscara otrzymał autor zdjęć, Emmanuel Lubezki.
Kolejny przebój kinowy tej jesieni na naszej antenie to „Ghost in the Shell”; film oparty na kultowej mandze pod tym samym tytułem. Najbardziej kasowa gwiazda współczesnego kina, Scarlett Johansson jako agentka do zadań specjalnych, która stając do walki z groźnym wrogiem, odkrywa ponurą prawdę o swoim pochodzeniu… Nie tylko dla fanów serii ekranizacji kultowych komiksów „X-Men”, wydawnictwa Marvel Comics, pokażemy superprodukcję „X-Men: Apocalypse”. Ta epicka opowieść science-fiction, z plejadą hollywoodzkich gwiazd w obsadzie, przyniosła rekordowy zysk z dystrybucji na całym świecie: ponad 544 miliony dolarów. Pierwsze sto milionów „X-Men: Apocalypse” zarobił w „weekend otwarcia”. W paśmie MegaHit wielką popularnością cieszą się kontynuacje przebojów kinowych. Pierwszą z tych premier będzie „Dzień Niepodległości. Odrodzenie” – w reżyserii twórcy pierwowzoru, Rolanda Emmericha. Tym razem to Liam Hemsworth będzie musiał odeprzeć atak Obcych… Z kolei „xXx: Reaktywacja” to trzeci rozdział wybuchowej serii, która zredefiniowała gatunek szpiegowskiego thrillera, i popis umiejętności aktorskich Vina Diesela. Błyskotliwie inteligentna i szalenie dowcipna kontynuacja wielkiego kinowego przeboju – „Iluzja 2” to spotkanie z całą drużyną hollywoodzkich gwiazd. Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, zdobywca Oscara, Morgan Freeman i również trzykrotnie nominowany do tej nagrody, Woody Harrelson w… podwójnej roli głównej jako magicy, którzy na wyżyny wznieśli sztukę scenicznej iluzji, ukazując ludzkim oczom rzeczy, o jakich dotąd nikomu się nie śniło…
Megahity w poniedziałki, o godz.20:05

PUBLICYSTYKA

Wydarzenia
„Wydarzenia” to flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany w Polsacie i Polsacie News. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Bartosz Kurek oraz Joanna Wrześniewska-Sieger, jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godzinie 15:50 w Telewizji Polsat i Polsacie News. O godzinie 22:00 na antenie Polsat News jest emitowane codziennie wydanie wieczorne „Wydarzeń”. Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór i Przemysław Białkowski. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Przemysław Białkowski.
Od początku istnienia „Wydarzeń” stawiamy na wiarygodność i niezależność. Najważniejszą zasadą, jaką kierujemy się w codziennej pracy, jest obiektywizm. Trzymamy równy dystans do wszystkich sił politycznych i nie ulegamy naciskom. Bezkompromisowo patrzymy na ręce przedstawicielom władzy. Szczególną uwagę poświęcamy problematyce społecznej. To nasza specjalność i cel – być blisko ludzi. Naszą pracę pojmujemy jako misję, która polega na dostarczaniu widzom prawdziwych i obiektywnych informacji.
Wieczorne wydanie „Wydarzenia 22:00” emitowane codziennie na antenie Polsat News jest kompleksowym podsumowaniem dnia, które składa się z 4 części – przeglądu wydarzeń z kraju i ze świata, rozmowy z gościem w studiu, informacji sportowych i prognozy pogody na następny dzień.
„Wydarzenia” są jednym z filarów Telewizji Polsat i Polsatu News. Zespół redakcyjny przygotowuje codziennie główne wydanie emitowane o godz. 18.50, a także wydanie wieczorne o godzinie 22:00. Od poniedziałku do piątku przygotowywane jest również wydanie o godzinie 15:50.

Państwo w Państwie
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Premierowe wydania programu „Państwo w Państwie” w każdą niedzielę o 19:30 w Polsacie i Polsacie News.
187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwo w Państwie” historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a ok. 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia.
Redakcja „Państwo w Państwie” za swoją ciężką, ale jakże owocną pracę, otrzymała wiele nagród i wyróżnień, m.in.: wyróżnienie honorowe Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego za reportaż „Czy państwo radzi sobie z lichwą?”, główną nagrodę XIV edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych organizowanego przez Narodowy Bank Polski, za materiał „Kowal zawinił, cygana powiesili”, a także „Złotą Wagę” Naczelnej Rady Adwokackiej za rzetelne, poparte głęboką wiedzą i odznaczające się obiektywizmem publikacje, nagrodę „Wolności słowa” za publikacje w obronie demokracji i praworządności demaskujące nadużycia władzy, korupcję, naruszanie praw obywatelskich i praw człowieka. Program otrzymał również nagrodę Grand Press 2012 w kategorii Publicystyka.
„Państwo w Państwie” emitowane jest w niedziele o godz.19:30 w Polsacie i Polsacie News.

„Interwencja”
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze reportaże, a także nowe wątki i dodatkowe informacje na ich temat.
Wiele osób, których historia została pokazana w magazynie „Interwencja”, doczekało się pomocy ze strony innych ludzi bądź instytucji. Skuteczność zespołu sprawia, że każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. Rosnące zaangażowanie widzów w tworzenie programu jest także związane z funkcjonowaniem specjalnego numeru telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji prawnik Okręgowej Izby Radców Prawnych odbiera setki telefonów z prośbami o interwencję.

Sportowe wydarzenia jesieni w Telewizji POLSAT

Jesień 2018 w kanałach sportowych grupy Polsat będzie pełna sportowych wydarzeń z najwyższej półki. Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn, Liga Mistrzów i Liga Europejska UEFA, piłkarka Liga Narodów czyli reprezentacyjne starcia tytanów, a prócz tego dla kibiców sportów walki kolejne gala KSW 45.

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn i kobiet
To będzie wydarzenie sportowe jesieni, szczególnie jeśli reprezentacja Polski pod wodzą nowego szkoleniowca Vitala Heynena sprosta oczekiwaniom kibiców i powalczy o medale. 24 ekipy z całego świata, które przeszły przez sito eliminacji spotka się na turnieju finałowym, który zostanie rozegrany w dniach 9-30 września w Bułgarii i Włoszech. Nasza reprezentacja będzie broniła tytułu mistrzowskiego wywalczonego przed czterema laty w Polsce. W pierwszej fazie grupowej turnieju Polacy będą mieć wymagających rywali. Dość powiedzieć, że zagrają z gospodarzami, reprezentacją Bułgarii, Iranem, Kubą, Finlandią i Portoryko. Awans do kolejnej rundy wywalczą cztery najlepsze ekipy. Kanały sportowe grupy pokażą również Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet. Najlepsze drużyny narodowe żeńskiej siatkówki o światowy czempionat zagrają między 23 września a 12 października w Japonii.

Piłkarska Liga Narodów
Piłka nożna to wciąż najpopularniejszy sport w naszym kraju dlatego w kanałach sportowych Polsatu kibice będą mogli oglądać zarówno zmagania gigantów w nowych rozgrywkach reprezentacyjnych – Liga Narodów jak i w prestiżowej Lidze Mistrzów czy Lidze Europy UEFA. Liga Narodów to nowe rozgrywki reprezentacyjne w których m.in. stawką będzie awans do EURO 2020.

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA
Na to czekali kibice w całej Polsce. Liga Mistrzów wraca do kanałów sportowych Polsatu. Już od września przez 3 lata podobnie w latach 2001-2006 oraz 2009-2012 najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie będą obecne na antenach kanałów Polsat Premium 1 i Polsat Premium 2 oraz czterech kanałach serwisowych. Tylko w tym sezonie pokażemy 343 mecze Ligi Mistrzów. Fani rozgrywek będą mogli zobaczyć więcej spotkań, dzięki nowym godzinom rozgrywania meczów – 18:55 i 21:00. Wyższy poziom rozgrywek, więcej drużyn z czołowych lig europejskich, a co za tym idzie więcej emocji i więcej piłkarskich gwiazd w spotkaniach między klubowymi potęgami – oto co czeka kibiców w tym sezonie Ligi Mistrzów. Wszystko to zaprezentuje widzom najbardziej doświadczony w Polsce zespół profesjonalistów, komentatorów i ekspertów Polsatu Sport, któremu w sukurs przyjdzie technika. Najnowocześniejsze i największe studio sportowe w Polsce- zaprojektowane specjalnie z myślą o rozgrywkach Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, o powierzchni 700 m2, ze ścianą wideo o rozdzielczości 4x4K, oprawą wizualną realizowaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modeli 3D. Słowem każdego dnia meczowego kibiców czeka prawdziwa uczta – nawet 8 godzin relacji na żywo oraz bogactwo programów towarzyszących meczom: przed i pomeczowe studia, pogłębione analizy, reportaże, wywiady, opinie ekspertów i gości specjalnych oraz wiele innych materiałów przygotowywanych z myślą o kibicach. Ale to nie wszystko, z nadzieją że w tym sezonie będziemy mogli oglądać mecze również polskich drużyn w czwartki kanały grupy Polsat będą pokazywały spotkania w Lidze Europy. Tu również widzowie będą mogli obejrzeć więcej dzięki dwóm godzinom meczowym 18.55 i 21.00.

Gala KSW
6 października fani mieszanych sztuk walki będą mieli okazję zobaczyć 45 galę KSW. Tym razem nasza największa federacja swój event zorganizuje ponownie w Londynie. Największą atrakcją gali będzie walka o pas mistrzowski wagi średniej, w której weźmie udział podzielonych w pary zawodników: Michał Materla, Damiana Janikowski, Marcin Wójcik i Scott Askham. Ponadto na KSW 45: The Return to Wembley Philip de Fries i Karol Bedorf zmierzą się w pojedynku mistrzowskim w królewskiej kategorii wagowej. Swoją kolejną walkę na gali KSW stoczy również nieobliczany Popek Monster. KSW45 będzie dostępna w Cyfrowym Polsacie w usłudze PPV.

Źródło: Telewizja Polsat

One Comment on “Jesień 2018 w Telewizji Polsat”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *