Jesień 2021 w Polo TV

19 września o godz. 10.00 wystartuje czwarty sezon szalonych „Wyzwań Wojtka Grodzkiego”. Kilka dni później, bo od 25 września na antenie Polo TV widzowie zobaczą trzeci sezon serialu „Wesela z piekła rodem”. Tej jesieni wyemitujemy aż 24 premierowe odcinki po dwa w każdy sobotni wieczór. W nowej odsłonie wraca również informator imprezowo-koncertowy tym razem jako „Mędrala na weekend” w każdy czwartek o 15.15.

Sprawdź ofertę kanału Polo TV w PROGRAMIE TV

Czwarty sezon programu Wojtka Grodzkiego to ekscytujące wyzwania i ogromna dawka humoru! Wszędobylski reporter Polo TV dzielnie stawia czoła kolejnym „niewykonalnym” zadaniom! A pomagają mu w tym niezastąpione Białostockie Orły i najodważniejsze gwiazdy muzyki disco! W tym programie niemożliwe nie istnieje! „Wyzwania Wojtka Grodzkiego” w każdą niedzielę o godz. 10.00.

Sprawdź godziny emisji audycji „Wyzwania Wojtka Grodzkiego” w PROGRAMIE TV

Trzeci sezon „Wesel z piekła rodem”, to rewelacyjna zabawa pełna zaskakujących zwrotów akcji! Każdy odcinek to nowa historia, która dzieje się w domu weselnym prowadzonym przez charyzmatyczną Alinkę (Dorota Salamon) oraz współpracującą z nią ekipą: kelnerką Marysią (Magdalena Siudyka), kucharzem Robsonem (Sebastian Kryspin), wodzirejem Krystianem (Sławomir Mandes). W tym sezonie do zespołu Alinki dołączy nowa postać, kelner Sebastian (w tej roli Krystian Hołdak, aktor znany m. in. z filmów Patryka Vegi). Obecność Seby w serialu wprowadzi wiele kontrowersyjnych, zabawnych i miłosnych wątków, nie tylko wśród stałej ekipy domu weselnego, ale też gości weselnych. Gościnnie udział w serialu wezmą gwiazd muzyki disco polo m.in. Andre, zespół Cristo Dance czy Mejk, którzy zaprezentują się widzom nie tylko ze strony muzycznej, ale też aktorskiej. Czy Alinka ulegnie urokowi szalonego Sebastiana? Jak ekipa zareaguje na wybryki nowego kolegi? Czy grzeczny kucharz Robson w końcu pokaże swoją drugą twarz? W kim zakocha się Marysia? I kim okaże się wodzirej Krystian? To wszystko w najnowszym sezonie serialu „Wesela z piekła rodem”, dwa premierowe odcinki, jeden po drugim w każdą sobotę od godz. 20:00 tylko na antenie Polo TV.

W nowej odsłonie wraca również informator imprezowo-koncertowy. Tym razem prowadzony będzie przez największego imprezowicza z Polo TV- Jacka Mędralę. „Mędrala na weekend” to przegląd wydarzeń i koncertów disco polo, który ma za zadanie podpowiedzieć fanom disco polo gdzie odbędą się najlepsze imprezy oraz w których miejscach można spotkać idoli disco w najbliższy weekend. Emisja w czwartki o godz. 15.15.

Jesienna ramówka w Polo TV będzie również kontynuacją hitowych pozycji takich jak m.in. przebojowy Koncert życzeń z Teresą Werner (niedziela, 12.05) oraz kultowy Disco Polo Live Roberta Klatta (sobota, godz. 19.00) czy Disco Weekend z Blondi (piątek, godz. 17.00), w którym wraz z Edytą Folwarską odwiedzamy zaskakujące miejsca i realizujemy szalone pomysły na weekend. Dni powszednie pełne będą muzyki dzięki Liście Przebojów Polo TV (poniedziałek- piątek, godz. 16.00), Gwiazdorskim popołudniom (poniedziałek- piątek, godz. 17.00) oraz Video Mix’om 80’s, 90’s, 00’s (środa i piątek godz. 19.00).

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *