KSW 63 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go

Abonenci Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu) i użytkownicy serwisu Polsat Box Go (który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go) będą mogli obejrzeć galę KSW 63, która odbędzie się w sobotę, 4 września. W walce wieczoru dojdzie do mistrzowskiego starcia o pas wagi półśredniej: Roberto Soldić podejmie Patrika Kincla. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. W Polsat Box będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Przez Internet, na wielu różnych urządzeniach gala będzie dostępna w serwisie Polsat Box Go.

Wrześniowa gala KSW 63 dostarczy wielu emocjonujących wrażeń. Już 4 września w ATM Studio w Warszawie odbędzie się 9 widowiskowych spotkań.

W walce wieczoru dojdzie do mistrzowskiego starcia o pas wagi półśredniej pomiędzy jednym z najniebezpieczniejszych zawodników w Europie Roberto „Robocopem“ Soldiciem (18-3, 15 KO) a nadzieją czeskiej sceny MMA, niepokonanym w KSW Patrkiem Kinclem (24-9, 12 KO).

W drugiej z głównych walk gali, w limicie kategorii średniej, spotkają się brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach, Damian Janikowski (6-3, 4 KO) oraz jeden z najlepszych zawodników w tej wadze w Polsce, Paweł „Plastinho” Pawlak (18-4-1, 9 KO).

Jedną z niezwykle ciekawie zapowiadających się walk będzie starcie dwóch spektakularnie walczących zawodników królewskiej kategorii. Specjalista od błyskawicznych zwycięstw Michał „Longer” Andryszak (22-9, 14 KO) podejmie pogromcę Polaków w okrągłej klatce Darko Stošića (15-4, 10 KO).

Po pierwszej w karierze porażce w KSW do klatki powróci były mistrz kategorii koguciej Antun „Killer” Račić (25-9-1). Jego przeciwnikiem będzie młody olsztynianin, słynący z nietuzinkowych umiejętności parterowych, Jakub Wikłacz (11-3-1). W kolejnym pojedynku gali zwycięzca programu „Tylko Jeden” Tomasz „Tommy” Romanowski skrzyżuje rękawice z reprezentującym Chorwację Aleksandarem Rakasem (16-8, 8 KO).

Podczas gali KSW 63 nie zabraknie również pojedynków z udziałem kobiet. W jednym z nich debiutująca w zawodowym MMA utytułowana kickbokserka Emilia Czerwińska (0-0) zmierzy się ze zdobywczynią tytułu mistrzyni Polski i Europy w amatorskim MMA Weroniką Eszer (0-0). W drugim spotkają się utalentowana Chorwatka Sara „Guerreira” Luzar-Smajić (2-1) i młoda Hiszpanka Aitana „Nightmare” Alvarez (1-0). Oba pojedynki zakontraktowano w kategorii muszej.

4 września dojdzie również do pojedynku dwóch niepokonanych i debiutujących w KSW zawodników kategorii półciężkiej: Damiana „Piwo” Piwowarczyka (3-0, 1 KO) i Marcina Trzcińskiego (1-0).

Galę KSW 63 otworzy starcie Szymona Karolczyka (4-1, 2 Sub) z Michałem Dominem (3-2, 2 KO).

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *