Julia Ogińska Dyrektorem Programowym i ds. Zakupów w Fokus TV (zdjęcie)

Julia Ogińska kieruje działem programowych Fokus TV, opowiada za zakup produkcji zewnętrznych oraz za strategię programową nowego kanału.

Julia Ogińska pracowała wcześniej w Discovery Networks Polska, gdzie z ramienia Discovery Enterprises International odpowiadała za wdrożenie i realizację strategii sprzedażowej oraz dystrybucję programów dokumentalnych z całego portfolio grupy na terenie Europy Centralnej oraz rynków wschodzących. Współpracowała z największymi nadawcami na terenie Polski oraz wielu innych krajów, przygotowując oferty programowe na potrzeby pasm dokumentalnych. Zajmowała się również pozyskiwaniem kontentu w celu dystrybucji i emisji na kanałach Discovery.

W latach 2007 – 2011 pracowała w Telewizji Polskiej S.A., gdzie odpowiadała m.in. za analizę rynku Europy Centralnej i Wschodniej pod kątem możliwości obrotu polskimi licencjami filmowymi, formatami programów i licencjami do innych utworów audiowizualnych, prowadzenie negocjacji oraz zawieranie umów z kontrahentami zagranicznymi w zakresie sprzedaży licencji polskich programów.

FOKUS TV to nowa telewizja o profilu edukacyjno-poznawczym. Jej start zaplanowano na 28 kwietnia 2014 roku. Właścicielem koncesji jest należąca do grupy kapitałowej ZPR spółka TV Spektrum, której prezesem jest Ewa Lampart.

fokustvoginska

Źródło: TV Spektrum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *