KaCeZet & Fundamenty w radiowej Czwórce

W najbliższą sobotę, 9 listopada, Program 4 Polskiego Radia zaprasza na koncert zespołu KaCeZet & Fundamenty, podczas którego formacja zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego krążka. Występu będzie można posłuchać w „Ministerstwie Dźwięku” o godzinie 18:00.

Na początku października ukazał się nowy album grupy KaCeZet & Fundamenty pt. „Dziennik Kapitana cz. I”. Krążek promuje seria specjalnych koncertów odbywających się w całej Polsce. „Dziennik Kapitana cz. I” jest drugą płytą długogrającą formacji. Debiutancki album ukazał się jesienią 2011 roku. Nowa płyta zawiera przebój „Fundamenty” oraz singiel „Mistrz”, do którego, u podnóża Stadionu Narodowego w Warszawie, został nakręcony teledysk według scenariusza i w reżyserii Floriana Malaka. W teledysku wziął udział zespół, w którym poza Kacezetem, ojcem i synem Onaszkiewiczami, wystąpili także Alfred Laskowski (bas), Łukasz Bytner (klawisze) oraz David Somló (dodatkowe instrumenty perkusyjne), a także m.in. mistrzowie gimnastyki akrobatycznej, break-dance-u i trików na rowerze.

Radiowa Czwórka zaprasza do wysłuchania koncertu w sobotę, 9 listopada o godzinie 18:00. Więcej informacji na stronie: http://www.polskieradio.pl/10,czworka/976,koncerty

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *