„Kocham.Enter” – nowy serial na antenie TVN

„Kocham” – dziesiątki maili, sms-ów i postów z tym wyznaniem krąży co sekundę w sieci. Nigdy dotąd wyznanie miłości nie było tak łatwe. A jednocześnie tak trudne w świecie realnym. Dwie dziewczyny podjęły się nie lada wyzwania. Postanowiły pomóc tym, którzy nie radzą sobie z uczuciami. Zatrudniły się w portalu, w którym służą pomocą i radą. Wystarczy napisać maila i wcisnąć enter. „Kocham. Enter” – nowy serial już od 11 lutego w TVN.

Nigdy jeszcze ludzie nie byli sobie tak obcy, a jednocześnie tak bliscy. Rzeczywistość online daje poczucie, że możemy dowolnie kreować otaczający nas świat. Często zapominamy jednak o tym, co najważniejsze w świecie realnym: o bliskości, o poczuciu więzi, o potrzebie miłości. Na szczęście Internet daje też każdemu szansę mówienia o sobie, swoich planach, problemach i nadziejach. O sercowych rozterkach i tęsknotach.

„Kocham.Enter” to nowy serial w formacie scripted docu, z miłością w tle. Każdy odcinek to osobna historia, wszystkie zaś łączy redakcja internetowego portalu „Kocham.Enter” i pracujące w nim dwie koleżanki – Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska). To one pomagają rozwiązać realne problemy za pomocą sieci. Dzięki dynamicznej realizacji bliskiej dokumentowi, widzowie mogą poczuć się uczestnikami historii prezentowanych w kolejnych odcinkach.

Bohaterowie, których historie opowiadamy pochodzą z różnych środowisk, mówią różnym językiem, różne są ich miłosne perypetie – każdy może znaleźć pomoc w redakcji portalu „Kocham.Enter”. Pomoc nie znaczy jednak, że każda z historii kończy się happy endem. Życie przecież pisze najróżniejsze scenariusze…

„Kocham. Enter”

Premiera: poniedziałek, 11 lutego, godzina 15:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *