„Komornicy. Czas zapłaty” w TTV

Już w najbliższą niedzielę, 29 marca 2015 roku, telewizja TTV wyemituje pilotażowy odcinek programu o kontrowersyjnym zawodzie – „Komornicy. Czas zapłaty”.

Kryzys, rosnące bezrobocie sprawiają, że coraz więcej Polaków wpada w poważne kłopoty finansowe. Z każdym rokiem wciąż rośnie liczba spraw przekazywanych przez sądy do egzekucji. Dzisiaj to już około 6 milionów, a za każdą z nich kryją się bardzo trudne, nierzadko dramatyczne ludzkie losy.

„Komornicy. Czas Zapłaty” to pełen emocji program, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Pokazuje on wyłącznie prawdziwe historie ludzi, którzy stanęli oko w oko z komornikiem. Każdy odcinek serii to jeden dzień z życia komornika. Jesteśmy świadkami autentycznych interwencji, egzekucji i licytacji. Kamera nie odstępuje komorników nawet o krok, przez cały czas patrzy na czym polega ich praca, gdy przychodzą do domów czy firm i żądają spłaty długu.

W programie pokazywani są ludzie z całej Polski w ich najtrudniejszych życiowych sytuacjach, gdy tracą dorobek życia czy dach nad głową. Na ich przykładzie twórcy programu chcą pomóc tym, którzy mają jeszcze szansę, by nie dopuścić do takich kłopotów. „Komornicy. Czas Zapłaty” pomogą uniknąć najgorszego, gdy z powodu niewiedzy, lekkomyślności, braku pracy czy nieuczciwości osób trzecich wpadamy w poważne tarapaty.

Nikt ich nie lubi, ich obecność wróży problemy i niestety zawsze wiedzą, gdzie nas znaleźć. Mówią o nich hieny, krwiopijcy, pijawki. Bać się ich i unikać, czy próbować się z nimi porozumieć. Co wolno komornikom, a czego nie? Jak sobie poradzić, gdy do naszych drzwi zapukają… komornicy? Poznaj tych, którzy przekonali się o tym na własnej skórze.

ttvkomornicyczaszaplaty

„Komornicy. Czas zapłaty”

Premiera pilotażowego odcinka: niedziela, 29 marca, godzina 22:30

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *