Koncert „Cała Polska śpiewa kolędy” w Radiu ZET i TVP1 HD

Już po raz czwarty odbędzie się koncert świąteczny z cyklu „Cała Polska śpiewa kolędy” z udziałem gwiazd polskiej muzyki. W tym roku na Długim Targu w Gdańsku wystąpią m.in.: Beata Kozidrak, Rafał Brzozowski, Kasia Kowalska, Halina Mlynkova, Bracia i inni. Transmisja z koncertu, który odbędzie się w sobotę 20 grudnia 2014 roku, w Radiu ZET i TVP1 HD.

Koncerty „Cała Polska śpiewa kolędy” z udziałem polskich gwiazd stały się już gdańską tradycją. Co roku w grudniu w pięknej scenerii Długiego Targu tysiące gdańszczan wspólnie śpiewa najpopularniejsze kolędy i piosenki świąteczne. Podobnie będzie i tym razem.

W sobotę, 20 grudnia, na multimedialnej scenie wystąpią: Beata Kozidrak, Halina Mlynkova, Rafał Brzozowski, Kasia Kowalska, Blue Cafe, Kombii, Bracia, Basia Kurdej-Szatan, Honorata Skarbek oraz Sound and Grace.

Koncert „Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem ZET i TVP1” rozpocznie się o godzinie 18:30. W pierwszej jego części zatytułowanej „Idą Święta!” usłyszymy najbardziej znane i lubiane świąteczne przeboje w interpretacjach polskich gwiazd. Transmisję tej części będzie można zobaczyć w TVP1 HD od godziny 18:30, a także usłyszeć na antenie Radia ZET.

W drugiej części koncertu zatytułowanej „Cała Polska śpiewa kolędy” gwiazdy zaśpiewają najpopularniejsze polskie kolędy. Zobaczymy ją w TVP1 HD i usłyszymy w Radiu ZET w Wigilię od godziny 16:00.

Koncert poprowadzą Joanna Moro oraz Rafał Olejniczak, redaktor naczelny Radia ZET.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *