Maratony filmowe na eskaGO

2 września platforma eskaGO, jeden z największych polskich serwisów VOD, uruchamia nową sekcję tematyczną _FILM WEEKEND. To projekt adresowany do użytkowników, którzy cenią darmowy dostęp do interesujących treści filmowych niezależnie od miejsca, w którym przebywają.

W weekend otwarcia widzowie otrzymają cztery propozycje seriali: „Lifting”, „The Night Manager”, „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, „The Bold & The Beautiful” („Moda na sukces”). Wszystkie propozycje prezentowane w ramach sekcji _FILM WEEKEND są dostępne za darmo i przez cały tydzień pod adresem www.film-weekend.eskaGO.pl

Jesienią zapraszamy użytkowników platformy eskaGO do oglądania krótkich form telewizyjnych, prezentowanych w nowoczesny sposób. Seriale stanowią dzisiaj doskonałe źródło rozrywki a emisja niezbyt długich odcinków pozwala dopasować seans do czasowych możliwości każdego widza. Warto zaznaczyć, że rosnąca popularność krótkich serii przekłada się na wzrost budżetów produkcyjnych, co widoczne jest w coraz lepszej jakości zdjęć, montażu czy obsady. Seriale zarezerwowane niegdyś dla anten telewizyjnych możemy prezentować dzisiaj tak, by każdy widz mógł oglądać je gdziekolwiek i kiedykolwiek zechce. Włączamy rozrywkę na najwyższych obrotach i zapraszamy widzów do wspólnej zabawy 24 godziny na dobę, szczególnie w weekendy – mówi Marcin Hoppe, kierownik platformy eskaGO.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *