Mecz Polska – Szwajcaria na trzech antenach Polsatu

W sobotę, 25 czerwca 2016 roku, reprezentacja Polski rozegra mecz 1/8 finału UEFA EURO 2016. Rywalem Biało-Czerwonych w walce o ćwierćfinał będzie reprezentacja Szwajcarii. Bezpośrednia transmisja w Polsacie, Polsacie Sport i w kanale premium Polsacie Sport 2 HD.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Po raz pierwszy od Mundialu 1986 roku reprezentacja Polski awansowała do fazy pucharowej światowej piłkarskiej imprezy. W sobotę, 25 czerwca, Polacy staną przed szansą awansu do ćwierćfinału turnieju we Francji, a ich rywalem będzie reprezentacja Szwajcarii, która zajęła drugie miejsce w grupie „A”.

Mecz Polska – Szwajcaria na antenach grupy Polsat:
– 12:00 studio Polsat Sport
– 13:00 studio Polsat Sport 2 HD
– 14:00 studio Polsat
– 15:00 początek meczu

W studiu na koronie stadionu Geoffroy’a Guicharda w Saint-Etienne gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Roman Kołtoń i Włodzimierz Lubański, a w Warszawie zobaczymy Przemysława Iwańczyka, Jacka Gmocha, Andrzeja Iwana i Dariusza Dziekanowskiego. Przedmeczową analizę gry obu zespołów przeprowadzi były trener reprezentacji Polski Andrzej Strejlau. Reporterami podczas spotkania będą Marcin Feddek, Piotr Świerczewski i Marcin Lepa, a mecz skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Mecz będzie transmitował kanał premium Polsat Sport 2 HD, który pokazuje wszystkie mecze UEFA EURO 2016 bez reklam i w jakości HD. Po spotkaniu nadawca zaprasza na analizy i komentarze swoich ekspertów, które w Polsacie Sport i Polsacie Sport 2 HD potrwają do godziny 19:00.

Wczorajsze spotkanie Islandia – Austria w Polsacie i Polsacie Sport oglądało średnio ponad 1,9 miliona widzów. Łącznie obie anteny zgromadziły niemal 20,36% udziałów w grupie 4+ i 21,2% w grupie komercyjnej. Islandia pokonała Austrię 2:1 i zapewniła sobie awans do 1/8 finału UEFA EURO 2016.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *