Motowizja z kolejnymi prawami do motosportu na żywo

Widzowie Motowizji od 28 kwietnia będą mogli oglądać na żywo zmagania kierowców startujących w ADAC GT Masters, ADAC TCR Germany, Porsche Carrera Cup Deutschland oraz relacje z ADAC Formel 4.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Motowizja

ADAC GT Masters i Porsche Carrera Cup Deutschland

ADAC GT Masters i Porsche Carrera Cup Deutschland to serie dobrze znane widzom Motowizji z transmisji w poprzednich sezonach. ADAC GT Masters to jedna z najważniejszych serii GT na świecie. W tym roku do rywalizacji zgłoszono ponad 30 załóg. Wyjątkowym smaczkiem dla fanów wyścigów GT jest obecność niespotykanych nigdzie indziej w Europie Chevroletów Corvette C7 GT3 i Hondy NSX GT3. Porsche Carrera Cup Deutschland to monomarkowy puchar Porsche, który w tym roku rozgrywany jest już po raz trzydziesty trzeci. O tytuł walczą Polacy – Robert Lukas i Igor Waliłko.

ADAC TCR Germany i ADAC Formel 4

Ci, którzy lubią pokazywane na antenie Motowizji FIA WTCR, z pewnością zainteresują się również ADAC TCR Germany. Jest to seria, gdzie dopuszczone do startu są takie same auta, jak właśnie do Pucharu Świata Samochodów Turystycznych. ADAC Formel 4 to natomiast seria w której możemy zobaczyć przyszłe gwiazdy motosportu. Formuła 4 to dla wielu zawodników pierwszy stopień na drabince kariery po przejściu z kartingu.

Jak pokazały poprzednie sezony, wyścigi ADAC GT Masters są pełne walki i zwrotów akcji. W tym roku mamy jeszcze więcej zespołów i marek obecnych w serii, zatem powinno być jeszcze ciekawiej. Rywalizacji w ADAC GT Masters będą towarzyszyć wyścigi ADAC TCR Germany, Porsche Carrera Cup Deutschland oraz ADAC Formel 4, zatem spragnieni motosportowych emocji na pewno nie będą się nudzić. Dodatkowo będzie można wspierać naszych rodaków, czyli Roberta Lukasa i Igora Waliłko, którzy startują w pucharze Porsche – mówi komentator Motowizji, Michał Budziak.

Już w ten weekend, 28 i 29 kwietnia, na antenie Motowizji będzie można obejrzeć transmisje z wyścigów ADAC GT Masters i ADAC TCR Germany. Obie serie będą startować na czeskim Autodromie Most.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *