Nowe odcinki „Pierwszej miłości” od 31 sierpnia w Polsacie

Dramatyczne wydarzenia w życiu Marysi, które mogą na zawsze zmienić jej życie, czy Kinga i Artur w końcu powiedzą długo wyczekiwane „tak”, kto postanowi wskrzesić swój związek i jak potoczą się losy Melki i Krystiana – nowy sezon „Pierwszej miłości” zapowiada się emocjonująco. W serialu pojawi także plejada gwiazd: Jerzy Bończak, Bartosz Obuchowicz, Ewa Gawryluk i Elżbieta Romanowska. Nowe odcinki „Pierwszej miłości” będzie można oglądać na antenie Polsatu już od 31 sierpnia 2015 roku.

Marysia przeżyje dramat, który może położyć się cieniem na całym jej życiu. Przez niefrasobliwość Melki córeczka Marysi, nieprzytomna i w stanie krytycznym trafia do szpitala. Marysia odchodzi od zmysłów – nikt nie potrafi przewidzieć co stanie się w ciągu najbliższych godzin. Bezpieczny i szczęśliwy świat runął w posadach. Załamana, nie może też zrozumieć dlaczego Melka, którą przygarnęła pod swój dach, otoczyła miłością i stworzyła warunki do lepszego życia i przyszłości zrobiła coś tak niewytłumaczalnego… Marysia dochodzi do wniosku, że ich dalsze, wspólne życie nie jest już możliwe.

W tym samym czasie, także Michał, ojciec Krystiana przeżyje wstrząs – jego syn trafi do aresztu. Zrządzeniem losu, to u niego Melka znajdzie nowy dom. Dziewczyna nie tylko będzie pomieszkiwać u ojca Krystiana, ale wejdzie z nim w pewien układ – jak bardzo wspólna sprawa zbliży ich do siebie i co z tego wyniknie, widzowie przekonają się już jesienią.

Emilka i Bartek, po kolejnych, niezbyt udanych próbach porozumienia zdecydują się na małżeńską terapię. Zadania podejmuje się wykwalifikowany psycholog, dobry znajomy Miedzianowskiego. Czy reanimacja tego związku przyniesie oczekiwane efekty, a młodzi odzyskają spokój i szczęście? Czy Paulina, była już miłość Bartka, wyklęta przez mieszkańców miasteczka, nie będzie znów zagrażać Emilce? Tym bardziej, że mimo utraty pracy i dachu nad głową, zostanie w Wadlewie i zamieszka na plebanii. Czy to będzie dobra dla wszystkich decyzja ze strony nowego proboszcza (Włodzimierz Matuszak)?

Sabina, mimo ogromnych wysiłków ze strony jej najbliższych, wciąż pozostaje w więzieniu. Przyjaciele także próbują ją wspierać, ale Weksklerówna jest w bardzo złym stanie psychicznym i niemal wszystko wyprowadza ją z równowagi. Nienasycony wciąż Igor za oczyszczenie Sabiny z zarzutów spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym chce cały majątek rodziny. Weksler przelewa na jego konto na Kajmanach 20 milionów. Igor staje się milionerem, Karol, ratując córkę jest na granicy bankructwa. W życiu Wekslerów pojawia się przyjaciel z dawnych czasów. Z planem odzyskania pieniędzy od Igora i oczyszczeniem z zarzutów Sabiny… Wygląda na to, że emocje w tej rodzinie dopiero się zaczną…

Nadchodzi długo oczekiwany dzień dla Kingi i Artura – oboje z utęsknieniem czekają na swój drugi ślub. Tym razem zapowiada się skromna, elegancka, tylko w najbliższym gronie uroczystość. Czy uda im się w końcu i na zawsze powiedzieć sakramentalne „tak” i będą żyli długo i szczęśliwie? Kinga dostanie od Artura, jako jego jeden z dowodów miłości nowy, większy lokal, do którego przeniesie swój klub fitness. Czy rozwinie w nim skrzydła, przy pomocy niezastąpionych przyjaciół?

Do obsady serialu dołączą: Jerzy Bończak (Andrzej – przyjaciel Karola), Bartosz Obuchowicz (Cyryl – chłopak Beaty), Ewa Gawryluk (Ewa – matka Krystiana), Elżbieta Romanowska (Kazanowa – gospodyni ma plebani). Nowy sezon i odcinki już od 31 sierpnia na antenie Polsatu.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *