Nowe odcinki serii „Klan z Alaski” w Discovery Channel

Wielki powrót najdzikszej rodziny USA! Billy Brown i jego żona Ami wraz z siódemką dzieci żyją z dala od cywilizacji, w sercu alaskańskiej dziczy. Uciekli od gwaru miast tak daleko, że często przez kilka miesięcy nie widzą żadnej obcej twarzy. Krótko mówiąc, nie są typową amerykańską rodziną… W tej serii zobaczymy niepokazywane wcześniej, wyjątkowe materiały. Jak będzie wyglądać pierwsze lato na nowych włościach Brownów? Z jakimi przeciwnościami zmierzy się rodzina, a co da im radość? Premiera nowych odcinków serii „Klan z Alaski” już od 14 lipca 2016 roku na Discovery Channel.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Jeśli kiedyś marzyliście o rzuceniu wszystkiego i wyjechaniu w miejsce, do którego nie dociera zasięg telefonów komórkowych, ale jednak coś Was powstrzymywało, to ta seria może stanowić prawdziwą inspirację do stworzenia planu ucieczki od cywilizacji. Billy Brown, podróżnik i miłośnik przyrody, stracił swoich rodziców i ukochaną siostrę w wypadku, kiedy miał zaledwie 16 lat. Ta tragedia sprawiła, że postanowił oddalić się od zagrożeń współczesnego świata najdalej, jak to tylko możliwe. Wraz ze swoją żoną Ami wyruszył na Alaskę, gdzie postanowili wspólnie żyć tak, jak traperzy w czasach Dzikiego Zachodu. Doczekali się siódemki dzieci, które zostały wychowywane w dziczy i mieszkają razem z nimi do dziś szanując odwieczne prawa natury.

Specjalne odcinki tej wyjątkowej serii przedstawią życie „wilczego stada” od zupełnie nieznanej dotąd strony. Zobaczymy najprawdziwsze kulisy produkcji. Dowiemy się również, za czym rodzina najbardziej zatęskni, gdy będzie musiała opuścić Alaskę. Ponadto bohaterowie opowiedzą o swoim życiu i przygodach w tym najbardziej niedostępnym zakątku Ameryki. Jednego możemy być pewni – nowe odcinki przyniosą wiele emocji i sporą porcję nieujarzmionej natury. Jak żyje się w miejscu, w którym niebezpieczeństwo może kryć się za każdym rogiem? Czy na Alasce, z dala od cywilizacji, można znaleźć szczęście?

„Klan z Alaski”

Premiera nowych odcinków: czwartek, 14 lipca, godzina 22:00

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *