Nowe odcinki „Transformers: Robots in Disguise” w Cartoon Network

Drużyna Autobotów przygotowuje się do wyjątkowo trudnego pojedynku – tym razem będą musieli odeprzeć atak armii Simacore’a. Bohaterowie dadzą też kolejne świadectwo swojej lojalności i staną w obronie przyjaciół z dawnych lat. Premiera nowych odcinków czwartego sezonu serialu „Transformers: Robots in Disguise” w niedzielę 16 lipca na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Simacore planuje zemstę na drużynie Autobotów. W tym celu chce wykorzystać potężną armię wyszkolonych przez siebie klonów Mini-Conów. Bohatrowie serialu przygotowują się, by skutecznie odeprzeć atak, ale sytuację znacznie utrudnią im problemy Grimlock’a, który nabierze ogromnej szybkości i nie będzie mógł nad nią w żaden sposób zapanować.

W nowych odcinkach czwartego sezonu drużyna Autobotów po raz kolejny udowodni, że wie, czym jest lojalność. Strongram bez wahania stanie w obronie przyjaciółki sprzed lat, która zostanie zaatakowana przez potężnego wroga. Ponadto, w wyniku eksperymentu, główni bohaterowie zamienią się osobowościami. W tej trudnej sytuacji będą musieli zmierzyć się w wyścigach drogowych z ekipą Stunticonów. Autoboty przyjrzą się też dokładniej Driftom i spróbują poznać ich przeszłość, a wszystko dlatego, że ich główny mentor powrócił na Ziemię i chce wyrównać rachunki z przeszłości.

Nowe odcinki czwartego sezonu „Transformers: Robots in Disguise” będzie można oglądać od 16 lipca na antenie Cartoon Network. Emisja w niedziele o godzinie 14:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *