Off. Radio Kraków od 31 stycznia w małopolskim MUXR-3

Na 31 stycznia 2015 roku planowany jest start drugiego programu Radia Kraków o nazwie Off. Radio Kraków. Stacja od samego początku ma być dostępna w ofercie trzeciego multipleksu (MUXR-3), w wersji regionalnej dla województwa małopolskiego, Naziemnego Radia Cyfrowego.

Aktualizacja: Off. Radio Kraków rozpoczęło nadawanie w ramach małopolskiego MUXR-3 przed planowanym terminem, tj. 26 stycznia 2015 roku.

To będzie oryginalna propozycja, jakiej próżno do tej pory szukać w eterze – zapowiada Marcin Pulit, Prezes Zarządu i Redaktor Naczelny Radia Kraków. – Z drugim programem wystartujemy 31 stycznia punktualnie o 21:05. OFF. Radio Kraków będzie adresowane głównie do ludzi w wieku 20-35 lat zainteresowanych nowymi trendami i szeroko rozumianą kulturą offową – dodaje prezes Marcin Pulit.

W gronie pracowników Off. Radia Kraków znajdą się m.in. Michał Wieczorek i Dominika Węcławek, którzy będą polecać płyty, Łukasz Konatowicz, który poprowadzi program „Wyszukane Piosenki”, i Małgorzata Płysa.

Nowy program Off. Radio Kraków będzie również dostępny w internecie przez stronę www.off.radiokrakow.pl oraz apliakacje mobilne.

Źródło: Radio Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *