„Ojcowie” premierowo w Comedy Central (zdjęcia)

W lipcu w Comedy Central wielka premiera serialu „Ojcowie” wyprodukowanego przez Setha MacFarlane’a. Wśród nowości znajdą się także kolejne odcinki „Przereklamowanych”. W ramach weekendowych maratonów będzie można obejrzeć pierwsze sezony seriali „Jak poznałem waszą matkę” oraz „Jeden gniewny Charlie”. Wszystko to i wiele więcej czeka w lipcu na fanów najlepszych seriali w Comedy Central.

„Ojcowie”
„Ojcowie” to nowy serial o relacjach ojców z ich dorosłymi dziećmi. W tej międzypokoleniowej komedii nie brakuje zabawnych sytuacji z życia głównych bohaterów. Eli i Warner, oprócz tego, że razem prowadzą firmę zajmującą się tworzeniem gier komputerowych, są najlepszymi przyjaciółmi. Ich życie wywraca się do góry nogami, gdy ich ojcowie nagle postanawiają zamieszkać ze swoimi dziećmi. W pierwszych odcinkach widzowie poznają także przebiegłą asystentkę oraz meksykańską gosposię. Serial został wyprodukowany przez Setha MacFarlane’a, twórcę takich hitów jak „Ted”, „Family Guy” czy filmu, który właśnie jest w kinach – „Milion sposobów, jak zginąć na zachodzie”.
Premiera: niedziela, 20 lipca, godzina 21:00

„Przereklamowani”
Ulubieńcy widzów, Robin Williams i Sarah Michelle Gellar, powracają w kolejnych odcinkach „Przereklamowanych”. Na fanów serialu czekają komiczne perypetie Simona Robertsa, geniusza reklamy, który swoimi niecodziennymi technikami pozyskuje coraz to nowych klientów. Wspomaga go córka Sydney, która równoważy szalony temperament ojca i nie raz ratuje go z kłopotów. W nowych odcinkach widzowie będą mogli przekonać się, jakie jeszcze szalone pomysły zrodzą się w głowach pracowników agencji Roberts&Roberts.
Emisja: niedziela, godzina 21:00
Powtórka: sobota-niedziela, godzina 13:25

Weekendowe maratony:

„Hoży doktorzy” 5 i 6
Emisja: sobota-niedziela, 5-6 lipca, od godziny 13:50

„Przyjaciele” 4 i 5
Emisja: sobota-niedziela, 12-13 lipca, od godziny 13:50

„Jak poznałem waszą matkę” 1 i 2
Emisja: sobota-niedziela, 19-20 lipca, od godziny 13:50

„Dwóch i pół” 1 i 2
Emisja: sobota-niedziela, 26-27 lipca, od godziny 13:50

comedycentralojcowie comedycentralprzereklamowani

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *