Oscarowy czerwony dywan tylko na E! Entertainment

Kanał E! Entertainment powraca na czerwony dywan. W niedzielę, 28 lutego 2016 roku, w Hollywood odbędzie się najbardziej oczekiwana i ekscytująca impreza roku – rozdanie Oscarów 2016. Przed Dolby Theatre nie zabraknie specjalnych reprezentantów stacji E!, którzy wychwycą z tłumu największe gwiazdy w najbardziej oszałamiających kreacjach. Dzięki kilkunastu kamerom rozstawionym wokół czerwonego dywanu widzowie E! nie przegapią żadnego szczegółu tej magicznej nocy. Początek trzygodzinnej transmisji 28 lutego o godzinie 23:30.

E! Entertainment tradycyjnie oferuje najbardziej wyczerpującą relację minuta po minucie z samego serca Hollywood. Ryan Seacrest i Giuliana Rancic, znakomity duet prezenterów programu Na żywo z czerwonego dywanu, zabiorą najzagorzalszych fanów za kulisy 88. ceremonii wręczenia Oscarów, gwarantując mnóstwo spontanicznych wywiadów z gwiazdami oraz zbliżeń na najbardziej zachwycające suknie i smokingi. Dopełnieniem telewizyjnej relacji będą najnowsze zdjęcia, rozmowy, komentarze i informacje publikowane na bieżąco na oficjalnym polskim fanpage’u E! Online na Facebooku oraz na stronie Eonline.com.

Natomiast w środę 2 marca o godzinie 21:00 widzów spragnionych dokładniejszych komentarzy kanał E! Entertainment zaprasza na oscarowe wydanie „Policji stylu”, w którym Melissa Rivers, Giuliana Rancic oraz Brad Goreski omówią każdy najdrobniejszy szczegół kreacji zaprezentowanych na filmowej imprezie roku.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *