Październik w Comedy Central (zdjęcia)

W październiku w Comedy Central Polska premiery i powroty znanych i lubianych seriali. Fani Charliego Sheena poznają dalsze losy nieposkromionego bohatera w premierowym, piątym sezonie „Jednego gniewnego Charliego”. Na widzów czeka również kontynuacja osiemnastego sezonu kultowej animacji „South Park” oraz trzeciego sezonu „Dwóch spłukanych dziewczyn”. Do ramówki powraca też serial „Mamuśka”.

„Jeden gniewny Charlie”, V sezon
Bohater wielu skandali Charlie Sheen, to postać nieprzewidywalna. Ostatnio, zgodnie z popularną akcją „Ice Bucket Challenge”, mającą na celu zbieranie funduszy na rzecz choroby SLA, wyzwanie przyjął sam aktor. Zgodnie z tendencją do łamania wszelkich zasad i konwenansów, aktor zamiast lodowatej wody… „wylał” na siebie wiadro pieniędzy o łącznej kwocie $10 000 (które przeznaczył na rzecz fundacji działającej na rzecz walki z chorobą). Bohater odtwarzany przez aktora także bywa nieobliczalny. Z początkiem października, dowiemy się w jakim celu Charlie i Jordan będą udawać małżeństwo, bohater wpakuje się w kolejne tarapaty oraz podpadnie podopiecznym z więzienia. Czy uda się mu załagodzić sytuację? Jednego widzowie mogą być pewni – w sezonie piątym kolejna, potężna dawka doskonałego humoru i cynicznych żartów.
Premiera: niedziela, 19 października, godzina 21:00
Emisja: niedziela, godzina 21:00

comedycentraljedengniewny2

„South Park”, XVIII sezon
South Park – kreskówka dla dorosłych stworzona w 1997 roku cieszy się tak dużą popularnością, że do tej pory nakręcono aż 18 sezonów. Twórcy tej znienawidzonej i jednocześnie uwielbianej animacji cały jej wizerunek zbudowali na igraniu ze świętościami i walce z poprawnością polityczną. Ironia, seksizm, ksenofobia, żarty na temat seksu są na porządku dziennym. Serial pokazuje rzeczywistość w krzywym zwierciadle i nie pozostawia na nikim suchej nitki. Oberwało się chyba każdemu: przywódcom największych państw, organizacjom pozarządowym, przywódcom religijnym, sektom, gwiazdom Hollywood, gejom, lesbijkom, feministkom. Wymieniać można w nieskończoność. „Smaczków” w serialu jest zatrzęsienie i żadne słowa nie oddadzą przyjemności, którą czuje się oglądając wbijanie szpilki w polityczną poprawność.
Emisja: niedziela, godzina 22:50

„Dwie spłukane dziewczyny”, III sezon
Marzenia w stylu „American dream” są realne. A które miejsce byłoby lepsze do ich realizacji niż Nowy Jork? Właśnie to miasto wybrały dwie nietuzinkowe przyjaciółki w pogoni za własnymi marzeniami. Nieustanny debet na koncie, niecodzienne sytuacje rodzinne, problemy w pracy, związek z żonatym mężczyzną, czy odkrywane po latach sekrety i tajemnice, to tylko mała część codziennych perypetii zwariowanych przyjaciółek Max i Caroline. Czy dziewczynom uda się spełnić swoje marzenia? Odpowiedzi w najbliższych odcinkach trzeciego sezonu.
Emisja: niedziela, godzina 21:30

comedycentraldwiesplukane2

„Mamuśka”
Mamuśka ponownie wkracza do akcji! Tytułowa bohaterka (w tej roli znakomita Anna Faris) to samotna matka dwójki dzieci i była alkoholiczka, która po zerwaniu z nałogiem pragnie na nowo rozpocząć życie. Nie będzie lekko. Historia, chociaż poważna, bogata jest w nietuzinkowe perypetie głównych bohaterów, ironiczne dialogi oraz komiczne sytuacje. Widzowie ponownie mogą obejrzeć przygody głównej bohaterki, a już na początku listopada, tylko w Comedy Central Polska wyemitowane zostaną premierowe odcinki serialu.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:20

comedycentralmamuska

Weekendowe maratony:

„Teoria wielkiego podrywu”, IV i V sezon
Emisja: sobota-niedziela, 4-5 października, od godziny 13:50

„Różowe lata siedemdziesiąte”, II i III sezon
Emisja: sobota-niedziela, 11-12 października, od godziny 13:50

„Jeden Gniewny Charlie”, III i IV sezon
Emisja: sobota-niedziela, 18-19 października, od godziny 13:50

„Jak poznałem waszą matkę”, IV i V sezon
Emisja: sobota-niedziela, 25-26 października, od godziny 13:50

„Dwóch i pół”, III i IV sezon
Emisja: sobota-niedziela, 1-2 listopada, od godziny 13:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *