„PLAYlista WiMP” w 4fun.tv

„PLAYlista WiMP” to nowe, interaktywne pasmo muzyczne, nadawane na żywo w telewizji 4fun.tv. Dynamiczną playlistę w pełni tworzą odbiorcy, którzy codziennie wybierają spośród kilkudziesięciu utworów w bazie.

Pasmo powstało we współpracy 4fun.tv z dwoma partnerami – operatorem Play oraz serwisem muzycznym WiMP. Kooperacja ta łączy siłę wszystkich trzech marek, doskonale realizujących potrzeby młodych ludzi. Poprzez ten ruch, telewizja realizuje strategię wprowadzania na antenę brandów, które poszerzą kontent programowy i będą stanowić jego nierozłączną część. Marki i ich oferta niosą ze sobą atrakcyjne wartości dla odbiorców telewizyjnych. Tworzą dobrą podstawę do skonstruowania atrakcyjnych formatów, zarówno z punktu widzenia widza, jak i klienta. Dzięki tego typu działaniom, poprzez kontekstowe pojawienie się w stacji muzycznej, dany brand osiąga pożądane, ściśle stargetowane dotarcie.

Pozycja programowa będzie nadawana od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. A wraz ze startem nowej ramówki, czyli od 26 września, jej emisja zmieni się na godzinę 13:00. Dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich aktywnych, są nagrody – bezprzewodowe, małe głośniki X-MINI WE BLUETOOTH oraz vouchery na bilety LOT-u.

Muzyczne serwisy streamingowe święcą obecnie olbrzymie sukcesy. Liczba odtworzeń wpływa już znacząco na listy przebojów, popularność utworu znanego artysty lub debiutanta. Słuchając muzyki dla zabawy, nie chcemy ograniczać się do jednego wykonawcy czy albumu. Na imprezie każdy chce się dorwać do sprzętu i zagrać coś od siebie – dajemy więc taką okazję naszym widzom, bazując na imprezowej intuicji 4fun.tv i WiMP, niech się dzieje, co chce – podsumowuje Łukasz Modzelewski, Digital Media Director 4fun Media S.A.

„PLAYlista WiMP”

Premiera: poniedziałek, 15 września, godzina 15:00

Źródło: 4fun Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *