Polskie Radio z przetargami na emisje DAB+ w 6 miastach

25 września 2014 roku Polskie Radio ogłosiło przetargi, których przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług emisji programów Polskiego Radia w systemie DAB+ w sześciu miastach – Koszalinie, Olsztynie, Zielonej Górze, Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie, a także w aglomeracjach tych miast.

Podmioty, które wygrają przetargi, zobowiążą się do świadczenia usługi kodowania, multipleksacji i regionalizacji programów radiowych i danych dodatkowych w Bydgoszczy, Koszalinie, Olsztynie, Zielonej Górze, Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie oraz emisji programów radiowych w systemie DAB+ w Koszalinie, Olsztynie, Zielonej Górze, Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie, a także w aglomeracjach tych miast, na które składają się usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+.

Usługi będą świadczyli w okresie od dnia ich uruchomienia do dnia 20 września 2017 roku, przy czym usługi muszą zostać uruchomione w terminie nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia zawarcia umowy.

Zainteresowane podmioty mogą składać oferty do 7 listopada 2014 roku, do godziny 13:10.

Warto dodać, że emisję programów radiowych w systemie DAB+ w Bydgoszczy we własnym zakresie będzie prowadziło Polskie Radio.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *