Ponad 4,5 mln widzów obejrzało mecz Polska – Czarnogóra w TVP1/HD

Ponad 4,5 miliona widzów TVP1/HD obejrzało piątkowe spotkanie (6 września) Polska – Czarnogóra. Była to najlepiej oglądana pozycja w tym dniu. Średnia oglądalność ukształtowała się na poziomie 4,639 mln widzów a udziały 34,3%. To oznacza, że co trzeci Polak, który miał wtedy włączony telewizor obserwował piątkowy mecz eliminacji mistrzostw świata Brazylia 2014.

Najwyższy moment oglądalności to 5,119 mln osób. Tego dnia Jedynka była zdecydowanym liderem. Średnie dzienne udziały w rynku telewizyjnym (w grupie 4+) wyniosły 17,1%.

We wtorek kolejny mecz eliminacji do Mundialu: San Marino – Polska. Początek w TVP1/HD o godzinie 20:25. Spotkanie skomentuje ze Stadionu Olimpijskiego w San Marino Dariusz Szpakowski wraz z byłym reprezentantem Polski – Marcinem Żewłakowem. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a wśród jego gości znajdą się: Jerzy Engel i Wojciech Kowalewski.

W nocy z wtorku na środę TVP1/HD pokażą także bardzo ciekawe spotkanie towarzyskie: Brazylia – Portugalia. Mecz będzie komentował Tomasz Jasina. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a jego gościem będzie były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau.

Plan transmisji:

Wtorek (10 września)
San Marino – Polska (studio+mecz+studio), godzina 20:25, TVP1/HD

Środa (11 września)
Brazylia – Portugalia (studio+mecz+studio), godzina 2:45, TVP1/HD

Źródło: Telewizja Polska/Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *