Premiera nowego serialu „Hudson i Rex” na 13 Ulicy

W czwartek 3 października kanał 13 Ulica przedstawi widzom nowy detektywistyczny duet. Zawodowymi partnerami w tym policyjnym serialu będą detektyw Charlie Hudson (John Reardon) oraz Rex – owczarek niemiecki, który w rzeczywistości nosi dumne imię Diesel vom Burgimwald. Razem stworzą niebywale skuteczną parę, która stoi na straży prawa w St. John w Kanadzie.

Sprawdź godziny emisji serialu „Hudson i Rex” w PROGRAMIE TV

Charlie Hudson, dociekliwy detektyw o nienagannej reputacji pracuje w departamencie policji w St. John w Kanadzie. Dzieciństwo spędził na czytaniu powieści kryminalnych w księgarni swojej ciotki, wykształcając przy tym niezwykłą umiejętność dedukcji. Wiele lat doświadczenia w wydziale zajmującym się ciężkimi przestępstwami sprawiło, że bohater nie chodzi na ustępstwa bez względu na to, czy chodzi o pracę, czy życie prywatne, co na pewno w pewnym stopniu przyczyniło się do rozpadu jego małżeństwa.

Charlie i Rex spotykają się w trudnym dla obojga czasie. Pies jest agresywny po śmierci opiekuna w dywizji K9 i nikt nie jest w stanie nad nim zapanować, a detektyw jest w trakcie rozwodu. Bohater postanawia przygarnąć psa na kilka dni, by uchronić przed uśpi1eniem, ale wkrótce dostrzega niezwykłe umiejętności czworonoga, które mogą ułatwić mu pracę śledczego. Dzięki wyostrzonym zmysłom owczarka niemieckiego i doświadczeniu policjanta partnerzy będą wspólnie badać zawiłe sprawy kryminalne, depcząc po piętach przestępcom.

Wśród czekających na nich zagadek będzie sprawa porwania, która ujawni pewien spisek oraz śmierć złodzieja sztuki, której trop prowadzi do świata wyższych sfer. Dzięki zwinnej pracy detektywa Charliego i przenikliwym psim zmysłom Reksa tej pary nie da się powstrzymać.

W serialu wystapili m.in. John Reardon (znany z Tron: Dziedzictwo, serialu Uczeń Merlina czy Strasznego filmu 4), Mayko Nguyen (m.in. Śledczy do pary, Slasher), Kevin Hanchard (Orphan Black, Legion samobójców) Justin Kelly (m.in. Between, Mapy gwiazd) i oczywiście Deisel vom Burgimwald jako tytułowy Rex.

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Premiera serialu Hudson i Rex już w czwartek 3 października o 21:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *