Premiera specjalnego odcinka „Ben 10: Ben Gen 10” w Cartoon Network

Kolejny specjalny odcinek „Ben 10” wkrótce na antenie Cartoon Network! Ben Tennyson spotka bohatera innego popularnego serialu: tytułowego Generatora Rexa. Razem zawalczą o dobro Ziemi. Czy uda im się pokonać potężnego, mrocznego czarownika Hexa? Premierowa emisja już w sobotę 1 maja w Cartoon Network.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

W odcinku specjalnym Ben spotka Generatora Rexa, kiedy ten jest jeszcze nastolatkiem. Postać została stworzona przez grupę twórców odpowiedzialnych za serial „Ben 10”. Tym razem Generator ucieka przed organizacją Providence, która chce go schwytać i przejąć władzę w kosmosie – przewodzi im Agent Szósty.

Nastoletni przybysz z innej planety będzie musiał pogodzić się z Benem Tennysonem: tylko razem mogą stawić czoła złowieszczemu czarodziejowi Hexowi, który kradnie superzegarek i chce zaszczepić ludziom galaktyczne DNA, aby zamienić ich w kosmitów z Omnitrixa. Los planety spoczywa wyłącznie w rękach dwóch nastolatków.

„Ben 10: Ben Gen 10” jest jednym z trzech odcinków specjalnych, które debiutują na antenie Cartoon Network. „Ben 10: Ben 10 010” był po raz pierwszy emitowany w lutym br., a „Ben 10: Obcy X w natarciu” czeka na swoją premierę.

Odkąd 10-latek odnalazł Omnitrix, jego życie wywróciło się do góry nogami. Bystry chłopiec może zamieniać się w kosmitów, a każdy z nich ma supermoc – wszystko to dzięki niezwykłemu zegarkowi. W przygodach towarzyszy mu kuzynka Gwen i dziadek Max, dzięki którym nawet najtrudniejsze misje kończą się powodzeniem. Ben ratował już świat podczas wyprawy w kosmos i walczył z potężnym Vilgaxem. Podróżował dźwiękopociągiem, a razem z Gwen zapobiegał niecnym planom Tima Zbuktu.

Sprawdź godziny emisji animacji „Ben 10” w PROGRAMIE TV

Premiera odcinka specjalnego „Ben 10: Ben Gen 10” w sobotę 1 maja o godzinie 08:30 na antenie Cartoon Network. Ponowna emisja w poniedziałek 3 maja o godzinie 20:50 na antenie Cartoon Network.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *