Premiery produkcji true crime „Zawsze na służbie” i „Zbrodnia bez ciała” w CBS Reality

Kanał CBS Reality wyprodukuje dwie serie dokumentalne true crime opowiadające o polskich zbrodniach. Dwuczęściowy film dokumentalny „Zawsze na służbie” będzie miał premierę już 13 i 14 sierpnia o 22:00, a pięcioodcinkowa seria „Zbrodnia bez ciała” pojawi się na antenie jesienią.

Sprawdź godziny emisji filmu „Zawsze na służbie” w PROGRAMIE TV

Jolanta Kasparek, producentka wykonawcza CBS Reality i dyrektorka programowa CBS Europa: Stale poszerzamy naszą lokalną ofertę dokumentów kryminalnych w CBS Reality i jeszcze w tym roku przedstawimy dwie kolejne nowe produkcje: „Zawsze na służbie” oraz „Zbrodnia bez ciała”. Chcemy dostarczać widzom jak najwyższej jakości programy opowiadające o wydarzeniach w polskich realiach, z wypowiedziami polskich ekspertów i świadków zdarzeń. Z dumą współpracujemy z wyjątkowymi lokalnymi firmami produkcyjnymi, z którymi tworzymy dokładnie to, czego oczekuje nasza polska widownia.

Dwuczęściowy film dokumentalny „Zawsze na służbie” (2×60) to historia zaginięcia milicjanta, który zareagował na przestępstwo, choć był już po godzinach pracy. Dokument jest studium tego, jak skrupulatna i pełna poświęcenia praca funkcjonariuszy może doprowadzić do nieoczekiwanego rozwiązania zagadki, a nawet niepozorny materiał dowodowy może okazać się decydujący. Śledztwo w tej sprawie uznano za wzorcowe – analizowano je i badano w szkołach policyjnych przez kolejne lata.

Premiera „Zawsze na służbie” odbędzie się 13 i 14 sierpnia o 22:00 na CBS Reality.

Seria dokumentalna „Zbrodnia bez ciała” (5×60) analizuje śledztwa w sprawach morderstw, w których brakowało kluczowego dowodu – ciała. Sprawcy myśleli, że pozostaną na wolności. Jak mogą zostać skazani, jeśli ciało ich ofiary nigdy nie zostanie znalezione? Śledczy i prokuratorzy udowodnili, że mordercy byli w błędzie. Serial będzie miał premierę jesienią.

W ramach maratonu „Polska strefa zbrodni” – przypominającego widzom wszystkie produkcje true crime CBS Reality – na antenę powróci 2. sezon serii „Kryminalne śledztwa PRL”, który miał premierę wiosną tego roku. Maraton będzie można ogladać na antenie CBS Reality od 13 do 28 sierpnia, między 21:00 a 03:00.

Sprawdź ofertę kanału CBS Reality w PROGRAMIE TV

„Kryminalne śledztwa PRL” oraz „Zawsze na służbie” powstają we współpracy z Blueberry Media Olga Siama, a firma Jake Vision odpowiada za serię „Zbrodnia bez ciała” .

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *