Program Michela Moran „Doradca smaku” już w marcu na antenie TVN

Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu. Widzieliśmy już jak ocenia, a od 4 marca na antenie TVN będziemy mogli oglądać jak gotuje! Michel Moran – doświadczony szef kuchni i restaurator, zaprezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”.

W nowym programie kulinarnym Michel sam stanie przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokaże, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Żurek, barszcz, pierogi. Myśleliście, że są tylko u nas? Otóż nie! Gotuje się i przyrządza je w całej Europie, ale czynniki geograficzne i różnica smaków powodują, że w każdym kraju wspomniany żurek robi się nieco inaczej. Michel, nasz nowy doradca smaku, zdradzi jak!

W każdym odcinku przygotuje jedno danie lub zestaw tematyczny typu wiosenne sałatki czy też smaczne i szybkie przekąski. Oprócz tego pokaże jak przyrządzić mięsa, zupy, sałaty i desery. Nauczy tych, którzy nie potrafią gotować. Zainspiruje do poszukiwań tych, którzy o gotowaniu chcą wiedzieć więcej. Zademonstruje jak kroić, obierać, parzyć, w czym smażyć, jednym słowem – jak brylować w kuchni. Będzie czujny i w przypadku wyjątkowej okazji, takiej jak np. Dzień Kobiet – przygotuje odcinek specjalny dla panów. To wszystko z właściwą sobie pasją i zaangażowaniem z jakim codziennie gotuje dla gości w swojej restauracji.

„Doradca smaku”

Premiera: poniedziałek, 4 marca, godzina 18:55
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:55

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *