Program poradnikowy „Od niemowlaka do przedszkolaka” w TVP ABC i TVP Kobieta

W czwartek, 14 października o godz. 22:00 TVP ABC zaprasza na premierowy odcinek nowego magazynu „Od niemowlaka do przedszkolaka”. W roli prowadzącej zobaczymy Idę Nowakowską. Popularna prezenterka i tancerka niedawno sama debiutowała w roli mamy, teraz swoimi doświadczeniami i wiedzą podzieli się z widzami. Program będzie można oglądać również w TVP Kobieta – od 15 października, w każdy piątek o godz. 14:55.

Sprawdź godziny emisji audycji „Od niemowlaka do przedszkolaka” w PROGRAMIE TV

W każdym odcinku widzowie będą mieli okazję przyglądać się jak Ida, młoda mama, radzi sobie z  obowiązkami związanymi z pielęgnacją i zdrowiem swojego synka. Podpowiadać jej będą inne, doświadczone mamy, a także eksperci z zakresu opieki nad małym dzieckiem.

Sprawdź ofertę kanału TVP ABC w PROGRAMIE TV

Twórcy magazynu stawiają na rzetelną wiedzę skonsultowaną ze specjalistami – pediatrami, położnymi czy psychologami dziecięcymi. Widzowie dowiedzą się m.in., na co zwrócić uwagę, kąpiąc noworodka, co zabrać na pierwszy spacer oraz jak karmić niemowlę, to tylko wybrane tematy z długiej listy praktycznych porad dla rodziców.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

„Od niemowlaka do przedszkolaka” – premierowe odcinki w czwartki o godz. 22:00 w TVP ABC, a następnie w piątki o godz. 14:55 w TVP Kobieta. Powtórki programu w TVP Kobieta w niedziele o godz. 07:45.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *