„Pulp Fiction” w TV Puls w wersji oryginalnej z polskimi napisami

Film Quentina Tarantino „Pulp Fiction”, który TV Puls premierowo wyemituje w niedzielę, 3 maja 2015 roku, będzie można obejrzeć zarówno w wersji z polskim lektorem, jak i w wersji oryginalnej z polskimi napisami. Napisy będą dostosowane do potrzeb osób niedosłyszących.

„Pulp Fiction” w wersji oryginalnej z polskimi napisami będzie dostępny we wszystkich kanałach dystrybucji TV Puls, w tym w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Napisy będą dostosowane do potrzeb osób niedosłyszących (zmiana kolorów napisów, opisy dźwięków) i będą dostępne zarówno w wersji lektorskiej filmu, jak i w wersji oryginalnej. Żeby je włączyć widz musi wybrać na pilocie opcję „Włącz napisy” (podobnie należy postępować w celu przełączenia ścieżki dźwiękowej). Sposób włączania napisów różni się w zależności od modelu odbiornika/telewizora.

„Pulp Fiction” to najbardziej znany film Quentina Tarantino. Występuje w nim cała plejada gwiazd (m.in. John Travolta, Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Uma Thurman, Harvey Keitel, Tim Roth), ale film słynie też ze świetnych dialogów i znakomitej ścieżki dźwiękowej. „Pulp Fiction” w 1994 roku zdobył Złotą Palmę w Cannes, a w 1995 roku Oscara w kategorii Najlepszy Scenariusz Oryginalny.

„Pulp Fiction”

Premiera: niedziela, 3 maja, godzina 22:15

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *