RDC na Festiwalu Kultury Audiowizualnej NInA Wersja Beta

W piątek 25 września 2015 roku od godziny 15:00 do 17:00 na dziedzińcu Narodowego Instytutu Audiowizualnego w radiowym studiu plenerowym, można będzie wysłuchać specjalnej audycji Beaty Jewiarz przygotowanej przez RDC z okazji rozpoczęcia Festiwalu Kultury Audiowizualnej NInA Wersja Beta.

NInA Wersja Beta to święto kultury audiowizualnej. Jego pierwsza edycja odbywająca się pod hasłem „cyfrowe opowieści” będzie poświęcona strategiom narracyjnym, opowiadaniu historii w mediach cyfrowych i archiwom widzianym z perspektywy osobistej i emocjonalnej. Poza debatami i warsztatami, będzie można obejrzeć wystawę interaktywnych instalacji i webdoców, a także wziąć udział w lokalnym projekcie artystycznym oraz pikniku audiowizualnym. Festiwal potrwa od 25 do 27 września br.

Beata Jewiarz jest dziennikarką, aktorką i animatorką kultury. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Z radiem związana od 2002 roku. W RDC w każdą niedzielę od godziny 7:00 do 10:00 prowadzi audycję „Niedzielny Poranek”. Poza pracą w radiu, współpracuje z teatrem i telewizją, dubbinguje, tworzy projekty artystyczne, ekologiczne i społeczne.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *