Serial „Gdzie pachną stokrotki” w TVN 7

Od 8 grudnia sobotnie poranki na antenie TVN 7 wypełni słodki aromat wypieków. Niesamowicie zdolny cukiernik, Ned, zaprasza na przepyszną porcję serialu „Gdzie pachną stokrotki”.

Głównym bohaterem serialu jest nieśmiały właściciel cukierni – Ned, który posiada nadzwyczajny dar. Jego dotyk potrafi przywrócić martwych do życia. Swoje nadzwyczajne umiejętności wykorzystuje również w pracy. Wystarczy jeden jego dotyk, aby zwiędłe owoce odzyskały dawny blask. Z powodu swych niezwykłych zdolności Ned stroni od ludzi i stałych związków, chociaż chętnie zrobiłby wyjątek dla pięknej kelnerki Olivii Snook (Kristin Chenoweth), ale obawia się, że sprowadzi na nią nieszczęście. Jego spokojne życie cukiernika zmienia się nagle, gdy detektyw Emerson Cod (Chi McBride) odkrywa tajemnicę Neda. Emerson uważa, że Ned może pomóc mu rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji dorobić do skromnych dochodów. Czy można wyobrazić sobie łatwiejszy sposób ustalenia, kto zabił, niż wskrzeszenie ofiary i uzyskanie jej zeznań?

Serial „Gdzie pachną stokrotki” („Pushing Daisies”) to niesamowita, kryminalna baśń w odcinkach opowiadana w odrealnionej scenerii rodem z filmów Tima Burtona. Unikalny, komiksowy styl charakteryzuje całą oprawę wizualną produkcji. Odrobina magii, oryginalny humor i pogoda ducha emanująca z ekranu tworzą jedyne w swoim rodzaju tło dla kolejnych kryminalnych zagadek i uczuciowych perypetii bohaterów.

Do kosztowania tej przepysznej opowieści, telewizja TVN 7 zaprasza w każdą sobotę o godzinie 9:05.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *