Serial „Mamuśka” premierowo w Comedy Central (zdjęcie)

Szykuje się nie lada gratka dla fanów Anny Faris i Allison Janney. Aktorki spotkały się na planie nowego serialu komediowego, za którego produkcję odpowiada znakomity Chuck Lorre – ojciec „Dwóch i pół” oraz „Teorii Wielkiego Podrywu”. Te nazwiska mówią same za siebie. To musi być hit! Nowy sitcom opowiada o Christy, samotnej matce, która właśnie uporała się z nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. W tej roli Anna Faris znana z wielu komediowych produkcji. Aktorka zagrała m.in. w drugiej części filmu „Alvin i wiewiórki” czy serii „Straszny Film”. Można było także zobaczyć ją u boku samego Hugh Hefnera, kiedy wcieliła się w rolę „króliczka”.

Tym razem nie będzie kusych strojów i gadających zwierzaków, ale na pewno pojawi się wiele okazji do śmiechu. Historia niby poważna, ale okraszona nietuzinkowym humorem. Christy, którą zagra Faris, musiała uporać się w życiu z wieloma problemami. Teraz godzi wychowanie dwójki dzieci – nastoletniej Violet i młodszego Roscoe – z pracą kelnerki w pobliskiej restauracji. Żeby tego było mało, musi znosić humory i ostre komentarze własnej matki.

W stałej obsadzie znalazła się utytułowana czterema statuetkami Emmy Allison Janney. Aktorkę można było oglądać m.in. w serialach „Dwóch i pół” i „Trawka”. Występowała też w produkcjach filmowych: „Zakochana złośnica” czy „American Beauty”. Tym razem zagra Bonnie – matkę głównej bohaterki, która wydaje się być straszną zołzą i źródłem wielu problemów Christy.

„Mamuśka” dopiero co miała swoją premierę za oceanem, a już w grudniu serial będzie można obejrzeć w Comedy Central.

„Mamuśka”

Premiera: niedziela, 1 grudnia, godzina 22:25

mamuska

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *