Serial NIEWIDZIALNA WOJNA dostępny w serwisie CANAL+ online

Skandale, seks, afery i polityka. Patryk Vega kojarzony jest z bezkompromisowym, brutalnym kinem. W mediach pisze się zarówno o kontrowersjach wokół produkcji, jak i samego reżysera. Bez względu na ocenę jego twórczości, Vega jest na pewno istotną postacią polskiego kina, a jego filmy zyskują rzeszę fanów. W serwisie CANAL+ online dostępne są wszystkie odcinki nowego serialu NIEWIDZIALNA WOJNA.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ Premium w PROGRAMIE TV

O Patryku Vedze piszę się dużo i różnie. Jedni go kochają, inni krytykują, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Vega sprzedał 40 milionów biletów, jego filmy przyciągały do kin milionową widownię, konsekwentnie podbijając stawkę Box Office.

W końcu reżyser postanowił wyciągnąć asa z rękawa i zdecydował się na nakręcenie filmu będącego autobiografią. NIEWIDZIALNA WOJNA jako sześcioodcinkowy serial na podstawie najnowszej produkcji Vega Investments jest w całości dostępny w serwisie CANAL+ online.

W tytułową rolę wcielił się Rafał Zawierucha, który codziennie na planie przechodził spektakularną metamorfozę, by upodobnić się do reżysera. Towarzyszy mu Anna Mucha w roli matki samotnie wychowującej syna. Trzeba przyznać, że ta relacja jest przedstawiona w filmie z dużą uwagą i ładunkiem emocjonalnym. Widać, jak ważną rolę w życiu reżysera odgrywała wspierająca go mama.

Jak wyglądała droga do sławy Patryka Krzemienieckiego? Chłopak od zawsze marzył o tym, żeby „robić” filmy. Kino, do którego miłość zaszczepił w nim dziadek, było jego powołaniem. Jak dotarł na szczyt? Czym zajmował się, zanim chwycił za kamerę i zaczął zaskakiwać widownię swoimi odważnymi produkcjami? W końcu – jaką rolę w życiu kontrowersyjnego reżysera odgrywa wiara i co wywołało u niego potrzebę nawrócenia?

Wszystkie odcinki serialu NIEWIDZIALNA WOJNA są dostępne w serwisie CANAL+ online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *