Serial „Olimp” w TVN 7

Kim jestem i jakie jest moje przeznaczenie? Heros wyrusza w najdłuższą i najbardziej niebezpieczną podróż swojego życia, tylko po to, żeby znaleźć odpowiedzi na te pytania i wypełnić magiczną przepowiednię. Po drodze czekają na niego boskie intrygi, mityczne stwory, krwawe pojedynki i namiętne romanse.

Kiedy młody, niczego nieświadomy Heros spotka na swojej drodze Wyrocznię, jego życie już nigdy nie będzie takie samo. Wypełniając swoje przeznaczenie wkroczy w świat magii i bezwzględnych bogów Olimpu. Poddawany wielu próbom, z wystraszonego chłopca przemieni się w prawdziwego wojownika.

Za wszelką cenę musi rozwiązać zagadkę Leksykonu, która kryje się w nim samym. Nagroda jest wysoka – otwarte wrota Olimpu i dar nieśmiertelności nieosiągalny do tej pory dla świata ludzi. Na szczęście Heros nie musi walczyć sam. Zupełnie niespodziewanie znajduje kilku ważnych sojuszników. W tej trudnej drodze towarzyszą mu: genialny wynalazca i myśliciel – Dedal, znawczyni ludzkiej i boskiej natury, najsprytniejsza w całym Peloponezie – Wyrocznia oraz Medea – potężna czarodziejka. Czy Heros dotrze do celu mając tak wszechmocnych przeciwników jak król Minos?

„Olimp” to serial produkcji kanadyjsko-brytyjskiej, który łączy elementy fantasy z historią starożytną. Światowa premiera serialu miała miejsce w kwietniu 2015 roku. Premierowy odcinek serialu 6 grudnia 2015 roku, o godzinie 21:45 w TVN 7.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *