Serialowa jesień w TVN 7

Kultowe: „Chirurdzy”, „Dr House”, „Zaklinaczka duchów”; nowe sezony: „Revolution”, „Tajemnice Laury”; debiuty: „Rush”, „Olimp” oraz hit z USA, tuż po premierze – „Miasto zła” z Edem Westwickiem w roli głównej – to serialowe propozycje TVN 7 na jesień 2015 roku.

Jeszcze w sierpniu na antenie kanału zadebiutuje drugi sezon „Revolution” (środa, 26 sierpnia, godzina 16:00) przedstawiający życie ludzi w świecie, w którym już od dawna nie działają żadne urządzenia elektryczne. Jak potoczą się dalsze losy rodziny Mathesonów zmagającej się nie tylko z brakiem prądu, ale także z radykalną grupą buntowników?

„Chirurdzy” to absolutny faworyt widzów. Pokochali pracowników szpitala Seattle Grace tak mocno, że producenci właśnie przygotowują premierę dwunastego sezonu filmu. A jak to wszystko się zaczęło? TVN 7 już od sierpnia (poniedziałek, godzina 18:00) rozpocznie emisję pierwszego sezonu losów słynnych lekarzy z Seattle. Nietypowe przypadki medyczne i skomplikowane historie życiowe to zdecydowanie ich największa specjalność.

„Dr House’a” nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten bezczelny geniusz jest stałym gościem w ramówce TVN 7. Nie inaczej będzie jesienią, wtedy stacja pokaże 4. sezon serialu. Wizyty domowe wybitnego diagnosty – od piątku, 11 września, godziny 19:00.

To nie koniec medycznych przypadków i perypetii lekarzy na antenie kanału. Jedną z nowości jesiennych TVN 7 będzie „Rush”. Już 6 września (niedziela, godzina 22:55) widzowie poznają czarującego doktora Williama P. Rusha granego przez Toma Ellisa. Ale to nie jest typowy lekarz w kitlu ze stałą posadą w szpitalu. Zgłaszają się do niego pacjenci, którzy swoje problemy ze zdrowiem chcą zachować w tajemnicy. Nietypowy doktor niesie pomoc wszędzie i każdemu – pod warunkiem, że klient w potrzebie zapłaci odpowiednią sumę. Ten tryb pracy na pewno przyniesie wiele nietypowych spotkań, a bohater nie raz wpakuje się w poważne kłopoty. Zwłaszcza, że jego przeszłość da o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie.

W piątek 25 września o godzinie 16:00 przyjdzie czas na „Zaklinaczkę duchów”. Melinda Gordon od dziecka potrafi porozumiewać się ze zmarłymi. Bardzo często proszą ją o pomoc w załatwieniu różnych spraw, których nie zdążyli dopilnować za życia. „Zaklinaczka duchów” ma przez to sporo problemów, ale zrobi wszystko, żeby jej nietypowi goście zaznali wreszcie spokoju. W listopadzie TVN 7 pokaże drugi sezon „Tajemnic Laury”. Przed ambitną panią detektyw nowe śledztwa i kolejne problemy z wychowaniem dwójki dzieci.

Listopad i grudzień to także serialowe premiery. Na początku listopada, tuż po premierze w USA, TVN 7 pokaże kryminalny serial „Miasto zła”. Jego akcja rozgrywa się w latach osiemdziesiątych w Los Angeles, w którym rządzą seks, narkotyki, rock and roll oraz brutalni przestępcy. Fabuła opowiada o kulisach śledztwa dotyczącego seryjnych morderstw w okolicach Sunset Strip. W główną postać „Miasta zła” wcielił się Ed Westwick, szerszej publiczności znany z roli Chucka Bassa w popularnej „Plotkarze”. W obsadzie serialu zobaczymy także polską aktorkę Karolinę Wydrę, która zagra panią detektyw pomagającą w śledztwie.

W grudniu na antenie TVN 7 zadebiutuje „Olimp”. To serial Si-Fi. Jego bohaterem jest młodzieniec, który chce zyskać nieśmiertelność. Aby ją zdobyć musi pokonać liczne przeszkody i wrogów oraz dotrzeć na sam Olimp. To tam skrywany jest dar nieśmiertelności.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *