Sharon Stone, Seth Green i Carrie Fisher „zlinczują” Roseanne Barr w Comedy Central

Znane już są hollywoodzkie gwiazdy, które 20 sierpnia o godzinie 22:00 w Comedy Central „wrzucą na ruszt” Roseanne Barr, bohaterkę kultowego serialu komediowego „Roseanne”.

Najznakomitsze osoby z Hollywood wezmą udział w „Roast” jako goście specjalni znanej Roseanne. Będą to m.in. zdobywczyni Złotego Globu – aktorka Sharone Stone, aktor i reżyser Seth Green, Carrie Fisher – legendarna odtwórczyni Księżniczki Lei w „Gwiezdnych Wojnach” oraz aktorka i piosenkarka Katey Segal.

Przez ponad godzinę Roseanne będzie „atakowana” i wyśmiewana przez swoich znajomych. Sama nie stresuje się tym niecodziennym występem: – Mogę tylko życzyć szczęścia moim gościom w poszukiwaniu kompromitujących faktów na mój temat, z których można zażartować… Nigdy w życiu nie popełniłam żadnego błędu ani nikogo nie obraziłam! –

„Roast” to autorski program Comedy Central, który cieszy się szaloną popularnością wśród widzów w Stanach Zjednoczonych. Najznakomitsze gwiazdy stają „pod ostrzałem” wyjątkowo niewybrednych żartów przyjaciół, kolegów z pracy i byłych współpracowników. Ofiarami „Roastu” zostali już m.in. Charlie Sheen, znany z serialu „Dwóch i pół”, Donald Trump, David Hasselhoff czy Pamela Anderson.

Aby przygotować widzów do „linczu” Roseanne, Comedy Central wyemituje słynny już show z udziałem Charliego Sheena, którego premierę obejrzało w Stanach aż 6,4 miliona widzów!

Poniedziałek (13 sierpnia)
„Roast Charliego Sheena”, godzina 22:00, Comedy Central

Poniedziałek (20 sierpnia)
„Roast Roseanner Barr”, godzina 22:00, Comedy Central

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *